Best of Beauty 2019

Mypa

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. február 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

100% tisztaságú karité vaj.

Sunnyvagyok

2018. szeptember 20.

Az állaga kemény, szemcsés, viszont kéz melegtől olvad és homogén lesz! Arcra használom leginkább illetve dekoltázsra, de kipróbáltam már a hajvégeimre, az ajkaimra, a lábamra és a kezeimre is.

Nagyon zsíros, tartalmas vaj, Számomra illattalan kategória, amit szeretek benne. Tusolás után vizes bőrbe masszírozom bele, így egyrészt jó meleg a testem és könnyen olvad tőle, másrészt a nedves közegtől könnyebben beszívódik, így ezt a rutint alkalmazom reggel - és este is, így nem marad zsíros hatása a bőrömön.
Rá szoktam sminkelni, a sminkem nem csúszik tőle, nem zsírosítja el, tökéletes alapot ad! Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

ladel

2018. május 26.

Nehéz eldolgozni (előtte tenyérben meg kell melegíteni) és nekem sose szívta be a bőröm teljesen. Amíg rajta van, addig olajos, fénylő felületű az arc tőle. Viszont ha éjszakára rakom fel és reggel a maradékot lemosom, szép hidratált eredményt hagy maga után. Az illata kellemes és engem nem zavar ez a kicsit macerásabb használat, mert cserébe természetesebb dolgot kenek a bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

nita99kasler

2018. április 22.

Szemcsés állagú. Én saját krémet készítettem belőle, felolvaszottam, kikevertem a többi összetevővel csomómentesre, de visszadermedés után ugyanúgy szemcsés lett. Ez egyébként nem hátrány, engem nem zavar. Szépen gyógyulnak a sebeim tőle, nincs kellemetlen szaga mint pl a mosómamis sheavajnak (azt is imádom, de a keverékhez túl kemény lett volna). Lényegében teljesen elégedett vagyok vele.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

lasvegas7

2017. január 25.

Sztem nem rossz kence ez. Én ajakra használom töményen felváltva a müller jojobaolajával. Szem-,és szájkörnyékre használom ráncokra. Remélem hegekre is jó,mert kenem azt is hátha halványodik,bár csak akkor ha eszembe jut. Kézfejemre is elkezdtem használni. Sokáig elég szerencsére, de legközelebb más fajtát veszek,és kitesztelem melyik milyen fajta és melyik sheavaj lesz a nyerő. Ez grízes állagú,bár engem nem zavar hiszen a lényeg h ne bolti testápolót használjak. A bioboltban ahol vettem csak ez az egyetlen fajta volt,bár előnye h olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

mnodulus

2017. január 13.

Az állaga sokkal jobb, mint más hasonló árbeli társáé, a csomagolás nem túl esztétikus, de amúgy is át szoktam tölteni kisebb tégelyekbe, mivel sokmindenre használom. Ezt használom ajakápolónak, lábápolásra, könyökre, olykor kézkrémnek (testápolónak kicsit túlzás, nem hidratál), Csak melegvíz hazsnálata után tud felszívódni, máshogy esélytelen. Mindenesetre alapkozmetikum otthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Samantha

2016. december 16.

Kézkrémnek és testápolónak használom. A kezem a hidegtől és a sok mosogatástól reménytelenül kiszáradt. Ez tette rendbe, mert semmi más nem használt. Nagyon jó. Arcra használta valaki? Perioralis dermatitisem van és minden mesterséges kozmetikumtól el vagyok tiltva. Ezt lehet használni nagyon ritkán, arcra?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 16.

madaras

2016. június 10.

Próbaképpen vettem meg. Egyszerűen tökéletes,rendbe hozta a száraz bőrömet. Testápolóként használom,és kézre. Egyszer,kétszer kentem az arcomra,ott is nagyon jól működött. Nehezen szívódik be,ezért éjszakára szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 10.

s_kitty

2016. március 16.

A manna shea vaja utan tertem at erre a termekre a kedvezobb ara miatt. Hatasban tokeletesen tudja azt amit a manna az illata megis nagyon mas. Amikor felbontottam megijedtem, hogy romlott olyan fura allott 'dohos' volt, de most ez mar nem erzodik csak nagyon enyhen. Gondolom ha romlott lenne az arcom se szeretne. Vagy ez normalis? Ha valaki olvassa kerem valaszoljon, hogy az ovenek milyen az illata. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 16.

kalmaniki

2015. december 10.

Bioboltban vettem 2 hete,azóta lelkesen használom kèzkrèm,ajakápoló ès hajpakolás gyanánt, illetve az arcomra is hasznátam már lefekvès előtt. Szereti a bőröm. Az állaga nagyon kemèny,grízes,de a test melegère szèpen olvad, nehezen szívódik be a bőrbe,így este szoktam használni, illata nem nagyon van. Így tèlen nagyon ki tud száradni a kezem, szuperül hidratálja. Testápolókènt mèg nem volt energiám használni az állaga miatt,de tervezem kipróbálni. Jobban szeretem,mint a Mannás shea vajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

ZazaBeautyBlog

2015. december 10.

Nehéz eldolgozni,morzsálódik,nekem nehezen szívódott be a bőrömbe,ezekért vonok le egy csillagot. De a bőröm szerette,puhább volt tőle. Mivel főleg csak a kezemre használtam (nem lett volna idegzetem az egész testemen kenegetni),így nekem sokáig elég volt egy tégely.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)