Mysore

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   150 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Goloka, herbáriák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 7.

Lelőhely:   Goloka, herbáriák
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Eredeti indiai rózsa olajat tartalmazó szantál szappan különleges bőrápoló hatással.

lumen

2016. október 28.

A Mysore szappanok nagy kedvelője vagyok. A rózsa szappan illata, nagyon kellemes, nőies. Már amikor kinyitottam a dobozát rabul ejtett az a finom rózsaillat.
Nekem sokáig elég volt. Nagy kiszerelés, ezért lehet valakinek nem lesz olyan kényelmes a használata (nekem ilyen problémám nem volt).

A szappanok közül talán ez a termékcsalád az, ami a legkevésbé szárítja a bőrt. Jól habzik és krémes, a bőrre vitelkor. DE! senki se várja, hogy testápoló használata nélkül nem fog szárítani! És szappan használata mellett, figyelni kell a bőr rendszeres radírozására is! Én ezt luffa szivaccsal oldottam meg (érzékeny bőrre nem ajánlott)! Sajnos akármilyen isteni az illata, és kellemes vele fürdeni attól még szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.