Naava

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fürdőtermékek

Az Aqua Moments fürdősó a Holt-tenger egyedülálló ásványi összetevőivel, keringésjavító rozmaringolajjal és gyulladáscsökkentő kamillával segít az ellazulásban, elősegítve a bőr megújulását. A holt-tengeri sóban található 26 féle ásványi összetevő és nyomelem egymással harmóniában támogatja a bőr természetes funkcióit, miközben az ízületekre, izmokra is jótékony hatással bírnak.

zsuzslukacs

2020. augusztus 19.

Nagyon ritkán választok fürdősókat, viszont a hideg téli hónapokban nélkülözhetetlenné vált az esti rituálék alatt. Nagyon kellemes és nyugtató az illata, ami hatékonyan segíti az ellazulást egy-egy hosszú nap után. Én elég nagy adagot öntöttem a fürdővízbe, nem bíztam a véletlenre, de jóval kevesebb adag is elegendő lett volna. Az őszi hónapokban úgy érzem újra le fog kerülni a polcról. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.