Nabla

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fancsisz, Módosítva: 2020. január 22.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   8,6 g

12 matt és csillámos árnyalatokat tartalmazó szemhéjpúder paletta.

• Magas minőség
  • Magas pigmentáció
  • Könnyű eldolgozhatóság
  • Hosszantartó

Ár: 6500 Ft+postaköltség , Eladó: diana75
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel vagy posta előre utalás után

Alsace

2020. december 31.

Sokáig ellenálltam ennek a palettának, mert a Carli Bybelhez hasonlították, és az nekem megvan. Szerintem semmi közös nincs a két palettában, az arany és a kék csillámos színeket leszámítva. De ezek is inkább csak hasonlóak egymáshoz, teljesen mások a szemen. Az OA kék multicolour csillámokkal a REM lila ezüstös csillogással. A két paletta amúgy jól működik együtt is ;)

A Dreamy 2 a legszebben csillogó és legváltozatosabb formulájú palettám, szarkacsemege :)) Nagyon tetszenek a latex formulák is, Dyonusos és az Offline (az utóbbi kiváltképp, álomszép mélybordó enyhén csillogó, korntsem olyan sötét mint apalettában) Az ecsettel picit nehezebben jönnek fel én lágyan megforgatom benne, szemen viszont gyönyörűen el lehet satírozni, könnyen építhető. A csillámosok és a fényesek alá glitter primert használok, így nem potyognak. Ujjbeggyel viszem fel, szép, intenzív ragyogásért :))

Szerintem lehet nappalra is használni, az Amarcord szín nem olyan sötét mint a palettában, de ez lényegében majd az összes színre igaz. Számomra nagyon megérte ez a paletta, örülök, hogy végül megvettem, nagy örömmel használom ebben a komor, téli időszakban, az ember amúgy is jobban kívánja a csillámokat :)) Én itthon is sminkelem már magam, feldobja az egybekúszó napokat a kijárási tilalom, vírus, home office stb miatt nem állhatnak kihasználatlanul a szép kenceficék :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

vercso1

2020. november 2.

Életem első Nabla palettája, de biztosan nem az utolsó, már tervezem a következő zsákmányomat tőlük. Még soha semelyik márkánál nem tapasztaltam azt, mint amit a Nablánál (legalábbis ennél a palettánál biztosan): bravúrosan játszanak a különféle textúrákkal, finishekkel. A matt színek intenzívek és könnyen eldolgozhatóak, van benne elképesztően szép csillámos árnyalat (libertine), inkább "fedőrétegként" funkcionáló, szintén hihetetlenül csillogó szín (REM és lucid dream), szaténos színek (offline és dionysos) és talán a kedvenceim a metal foilok (mirabilia, hidden place, oniric és amarcord), amik tényleg metálos fólia hatásúak. Csodálatos sminkeket lehet vele készíteni, egészen visszafogottat és nagyon különlegeseket is. A legkedvencebb palettámmá nőtte ki magát és alig várom, hogy még több mindent kipróbáljak a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.