Nabla

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fancsisz, Módosítva: 2020. január 22.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   8,6 g

12 matt és csillámos árnyalatokat tartalmazó szemhéjpúder paletta.

• Magas minőség
  • Magas pigmentáció
  • Könnyű eldolgozhatóság
  • Hosszantartó

Ár: 4500 , Eladó: KVKiwi
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Őrbottyán, fizetés: Foxposttal vagy packetával tudom küldeni előre utalás után, ebben az esetben a szállítási díj az árhoz adódik.
Ár: 4500 , Eladó: KavaiViktoria
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tabita

2023. február 14.

Réges régen akartam véleményezni ezt a palettát, de de nem tudtam eldönteni, hogy kedvelem, vagy sem.

Nos, összeségében véve az egész palettát, nem szeretem. Túlságosan elhúz a grungy look irányába a színösszeállítás. Pedig szeretem a sötét színeket (is), de csak akkor, ha egy világos, erősen pigmentált metál színnel tudom finomítani a belső v-ben a look-ot.

Nincs benne számomra semmilyen olyan szín, ami a palettát feldobná, ami miatt szívesen nyúlok érte. Az utóbbi időben újra elővettem, hátha jön valami ihlet, ami miatt érdemes, érdekes használni....semmi. Sötét, koszos, unalmas....

Szeretem a Nabla latex, matt, metál formuláit, ahogyan azt ebben a palettában is, nagyon pigmentál, szépen el lehet dolgozni, a két topper színnel nem vagyok kibékülve, különösen nem a REM árnyalattal. Halvány, piszkos lila alapon apró, ezüstös csillámok. Ha ezt a színt a MIRABILIA színre teszem, akkor az sötétebb lesz, és így az már nem különösebben tetszik.
A LUCID DREAM az aranyos alap tónussal, arany színű csillámokkal már sokkal kedvesebb számomra, a LIBERTINE-t és az ONIRIC-ot szépen feldobja.

A két topper kivételével külön-külön nézve a színeket, szépek, de nekem sikerült még olyan look-ot készítenem csak ezt a palettát használva, amit érdekesnek tartanék, amit viselve jól érezném magam.

A színösszeállítás miatt egy csillagot levonok azzal, hogy szép és unalmas paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 14.

Lia17

2021. november 6.

Gyönyörű paletta, nagyon izgalmas színösszeállítással. Könnyen satírozható, csodásan pigmentált. A csomagolása is meseszép és minőségi. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 6.

LadyDeath

2021. augusztus 11.

Már jó pár hónapja próbálgatom ezt a palettát. A mattok tökéletesek, pigmentáltak, szépen satírozhatóak. A Rem nevű árnyalat elsőre csalódás volt: tulajdonképpen ez egy préselt csillámpor egy halvány alapszínnel. Én potyogást nála nem tapasztaltam. Érdemes nedves ecsettel felütögetni (esetleg a Mirabilia árnyalatra), sokkal intenzívebb lesz! Az Oniric egy visszafogottabb rezes arany, nála sokkal intenzívebb, igazi ragyogó sárga arany a Libertine. A Lucid Dream inkább egy topper, arany fénnyel. Önmagában a szemzugba és más színekre felütögetve is nagyon szeretem használni. A maradék három fényes szín közül a Hidden Place-t emelném ki, különleges árnyalat. Egyébként ezek is nagyon szépek és pigmentáltak.
A két latex színről tudni kell, hogy iszonyatosan pigmentáltak, és hajlamosak kicsit „morzsálódni”. Na, ha csak egy ilyen kis darabka leesik az arcomra és véletlenül elkenődik, elég nagy nyomot hagy maga után, szóval ezzel óvatosan kell bánni. Satírozásnál jobban meg kell dolgozni velük, érdemes inkább építgetni őket. Van egy enyhe fényük, de nem látványos. Az Offline inkább padlizsán lila, annyira sötétre nem lehet felépítgetni a szemen, mint amilyen a palettában.
Összességében elmondható minden színről, hogy tartósak, napközben nem potyognak. A kisebb hibái ellenére úgy gondolom, hogy megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

draculina

2021. július 13.

Egész jó paletta, egyedül a REM árnyalat használhatatlan, potyog, és nem elég pigmentált. Illetve én hiányolok belőle egy sötétebb matt színt, de ezen kívül meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Alsace

2020. december 31.

Sokáig ellenálltam ennek a palettának, mert a Carli Bybelhez hasonlították, és az nekem megvan. Szerintem semmi közös nincs a két palettában, az arany és a kék csillámos színeket leszámítva. De ezek is inkább csak hasonlóak egymáshoz, teljesen mások a szemen. Az OA kék multicolour csillámokkal a REM lila ezüstös csillogással. A két paletta amúgy jól működik együtt is ;)

A Dreamy 2 a legszebben csillogó és legváltozatosabb formulájú palettám, szarkacsemege :)) Nagyon tetszenek a latex formulák is, Dyonusos és az Offline (az utóbbi kiváltképp, álomszép mélybordó enyhén csillogó, korntsem olyan sötét mint apalettában) Az ecsettel picit nehezebben jönnek fel én lágyan megforgatom benne, szemen viszont gyönyörűen el lehet satírozni, könnyen építhető. A csillámosok és a fényesek alá glitter primert használok, így nem potyognak. Ujjbeggyel viszem fel, szép, intenzív ragyogásért :))

Szerintem lehet nappalra is használni, az Amarcord szín nem olyan sötét mint a palettában, de ez lényegében majd az összes színre igaz. Számomra nagyon megérte ez a paletta, örülök, hogy végül megvettem, nagy örömmel használom ebben a komor, téli időszakban, az ember amúgy is jobban kívánja a csillámokat :)) Én itthon is sminkelem már magam, feldobja az egybekúszó napokat a kijárási tilalom, vírus, home office stb miatt nem állhatnak kihasználatlanul a szép kenceficék :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

vercso1

2020. november 2.

Életem első Nabla palettája, de biztosan nem az utolsó, már tervezem a következő zsákmányomat tőlük. Még soha semelyik márkánál nem tapasztaltam azt, mint amit a Nablánál (legalábbis ennél a palettánál biztosan): bravúrosan játszanak a különféle textúrákkal, finishekkel. A matt színek intenzívek és könnyen eldolgozhatóak, van benne elképesztően szép csillámos árnyalat (libertine), inkább "fedőrétegként" funkcionáló, szintén hihetetlenül csillogó szín (REM és lucid dream), szaténos színek (offline és dionysos) és talán a kedvenceim a metal foilok (mirabilia, hidden place, oniric és amarcord), amik tényleg metálos fólia hatásúak. Csodálatos sminkeket lehet vele készíteni, egészen visszafogottat és nagyon különlegeseket is. A legkedvencebb palettámmá nőtte ki magát és alig várom, hogy még több mindent kipróbáljak a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.