Nabla

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vadvirag919, Módosítva: 2019. július 9.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

A Nabla mágneses palettája ideális 6 kis kiszerelésű termék mint például szemhéjpúder tárolására.

Méret: 11 cm x 7.5 cm x 1 cm

Ár: 1800 Ft + pk , Eladó: vadvirag919
Állapot: Alig használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Posta, személyes

ANDREAA

2020. május 13.

Jól zár, könnyen tisztítható strapabíró karton tetővel. Kettő 6-osat is vettem, a Nabla monóimbak, jó befektetés volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 13.

Alsace

2020. február 22.

Nabla mono rendelése mellé vásároltam, igazából ellátja a funkcióját. Papírtok műanyag átlátszó tetővel, így lehet a színeket is látni. A mágneses tető is jól záródik, bár én nem vagyok egy sminkutaztatós típus. Inkább otthon sminkelek, utazásra más termékeket viszek, így erről nem tudok nyilatkozni.
Egyetlen "hátránya", ami idő közben megoldódott, hogy nagyon büdös volt amikor megérkezett a ragasztás miatt, de szerencsére pár nap után kiszellőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.