Nacomi

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beautyq, Módosítva: 2017. november 15.

Kategória:   Testápolók

Intenzíven hidratáló mousse mindennapi testápolásához csodálatos diósütemény illatú kakaófa kivonattal. Argán olajjal és szőlőmag olajjal gazdagítva intenzíven hidratál, melynek hatása már az első használat után észrevehető. Befolyásolja a bőrszín egyenletességét és a bőrfeszességét – a mousse rendszeres használatával. Nagy mennyiségű E vitamin tartalma segít az üde és jó hidratált bőr megtartásában, a kakaófa kivonat segít nemcsak hidratálni, de megfelelően regenerálni a bőrfelületet és kiegyenlíteni a bőr színét is.

Nomchy

2019. június 25.

Nekem fullasztóan édes az illata, így továbbadtam a húgomnak, ő örömmel használta el. Hidratálás terén egyébként elég jó és könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

HenkiPenki

2018. március 2.

Olyan az illata, hogy legszívesebben beleharapna az ember :). Szerintem nagyon finom, de aki nem kedveli ezeket az édesebb illatú testápolókat, annak nem ajánlom. Szuper az állaga, könnyű felvinni, gyorsan beszívódik és kevés is elég belőle, egész nap hidratál, nem kell utána kenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

KatalinErdosneMarko

2018. január 25.

A termék illata, fantasztikus, szinte megenni lenne kedvem, s ráadásul hosszan tart. Azt gondoltam volna, hogy mint mousse, zsírosabb összetételű, ezért zavarni fog, de ellenkezőleg, jobban érzem, hogy hidratálja és ápolja a bőrőm, a zsíros érzés pedig pár perc után csak kellemes csillogásként marad meg. Tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Extract, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2