Nacomi

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beautyq, Módosítva: 2017. május 25.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Fürdőtermékek

Természetes só zöldtea illatű, magas ásványi tartalmú természetes kozmetikum mely rendszeres használatra ajánlott. Aromás só tartalmaz kalcium vegyületeket, káliumot, szilíciumot, magnéziumot és jódot nagy koncentrációban, ezért tökéletesen befolyásolja a bőr és az egész szervezet kondícióját – felgyorsítja az anyagcserét, megszünteti az irritációt és allergiás változásokat. A zöldtea aromája nyugtatóan hat az érzékekre, ezért Naomi fürdősó tökéletes kozmetikum az elfoglalt, aktív nők részére. Fürdés a só hozzáadásával tökéletesen hat a bőrfelületre, tonízálja és tisztítja, ezért a később használt krémek vagy balzsamok jobban felszívódnak a bőrön keresztül.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42051

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.