Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: kiscsilli, Módosítva: 2014. április 22.

Kategória:   Szappanok

"Télies hangulatú, intenzív radírozó és ápoló hatású szappant készítettem sok kakaóvajjal.
A mák eltávolítja az elhalt hámsejteket, a kakaóvaj és a kecsketej ápolja és táplálja a bőrt. Biomézet kevertem a szappanba és fahéj olajjal illatosítottam. Kecsketejjel készült a szappanalap, aminek hatását nem lehet eléggé és elégszer hangsúlyozni."

A kecsketejben megtalálható a Q10 koenzim,és több mint 70 telítetlen zsírsav.Elektrolit tartalma gyulladáscsökkentő, ezért külsőleg használva alkalmas a bőrallergia, ekcéma és kiütések enyhítésére.
Nemcsak magas az ásványi anyag tartalma, de megegyezik a bőr védőrétegében találhatóakkal, így a belőle készült szappanok mindennapi használat alatt sem szárítják a bőrt. Lúgos kémhatású, így visszaállítja a bőr normál PH- értékét.
Alacsony olvadáspontja miatt már 37 Celsius fokon behatol a bőr mélyebb rétegeibe és könnyen felszívódik.

Felhasznált anyagok: olivaolaj, kókuszolaj, kakaóvaj, bio méz, mák, szőlőmagolaj, kecsketej, 100/-os tisztaságú illóolajok, finomítatlan méhviasz, fahéj