Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Októberi Lány, az összetevőket feltöltötte: kiscsilli, Módosítva: 2015. április 29.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szamárkanca tejet és 100 %-os bio gránátalmalevet tartalmaz (1:1 arányban). A 10-12% bio gránátalmamag olaj, a bio ligetszépe olaj és a mangóvaj képezi a "suparfat"-et. Rhassoul agyag és bio gránátalma őrlemény gondoskodik a méregtelenítésről.
A gránátalma olyan gyümölcs, ami nagymértékben javítja a bőr rugalmasságát, simaságát, hatékonyan kezeli a leégés, a bizonyos bőrbetegségeket és csökkenti a ráncokat.Gazdag anticianidokban és hidrolizálható tanninokban. Ezek a vegyületek erős gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A gránátalma leve gátolja a humán hízósejtek gyulladásos aktivitását, ezért pikkelysömört, a rosaceát és a pattanásokat is hatékonyan kezelhetjük vele.

Októberi Lány

2013. november 9.

Már mikor a blogon olvastam, hogy elkészült, csorgattam a nyálam: "nekem ilyen kell"! Nagy lelkesen meg is rendeltem, és szokásomhoz híven neki is estem a nagykéssel, mert én kisebb darabokban használom a szappanokat, így nem fogynak olyan gyorsan. És már akkor furcsa volt, olyan puha, mint valami érett gyümölcs. A késre rá is ragadt a massza, élesztőhöz tudnám hasonlítani. Szinte az egész belseje nyúlós, puha trutyi volt, szerintem egyszerűen még nem érett meg...! Hát ez így meglehetősen kiábrándító volt. Próbaként azért megmostam vele az arcomat, de rettenetesen húzta a bőrömet. Pár hétig pihentettem, hogy megérjen, meg is szilárdult, de valahogy nincs már bizodalmam hozzá. Úgyhogy - egy meglehetősen drága - kézmosó szappanná fokoztam le. Nem is rendelek több Nadlert, nem ez az első csalódásom, nem győzött meg. Hangzatosabbak a leírások, mint amennyire jók a szappanjai. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 9.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Szamártej. A legenda szerint Kleopára rendszeresen szamártejben fürdött, hogy megőrizze bőre szépségét. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi szerint bár  tudományos kutatások még nem támasztják alá, de a szamártej omega zsírsav, kálcium, D- és E-vitamin, valamint magas C-vitamin tartalma (ez utóbbi állítólag 60-szerese a tehéntejének) miatt az összetevő nagy valószínűséggel előnyös hatással bír a bőr számára.