Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: kiscsilli, Módosítva: 2014. április 22.

Kategória:   Szappanok

"Sára lányomnak készítettem ezt a szappant, amit telepakoltam porrá őrölt gyógynövényekkel.
A Citromfüves zöldteás kecsketejszappanom adta az ötletet, mert imádom, ahogy tusolás közben olyan érzésem van, mintha tömény gyógynövényteában fürödnék. Bio cickafark, csalán, körömvirág, kamilla és citromfű került a szappanba. Sárga és montmorillonite zöld agyaggal dúsítottam, kevés himalájai sóval és sok kakaóvajjal hidratál. Borsmenta, citromfű, rozmaring és citromolajokkal illatosítottam."

Felhasznált anyagok: kókuszolaj olivaolaj, mogyoró és szójaolaj, kakaóvaj, bio gyógynövények, himalájai só, 100%-os illóolajok, sárga és zöld montmorillonite agyag, karnaubaviasz

Gyevocska

2016. október 30.

Az Én butaságom, de befürödtem vele. Sajnos nem olvastam el az összetevőket, amiben ott díszeleg a cickafark. Nem részletezem, de mivel hatással van a női hormonháztartásra, (bőrön keresztül pláne) a kukában landolt 3 heti használat után. Sajnálom! Pedig nagyon jó kis szappan, de 4 héten keresztül tartó vérzés nyomós ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

kiscsilli

2014. április 10.

Nagyon jó kis szappan, valóban gyógynövény illatú, ami finom, kellemes, nem büdös. Nem szárít, jól radíroz, testápolót nem kíván már utána a bőröm. Mindig lesz itthon belőle,felváltva használom más Nadler szappanokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.