Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: kiscsilli, Módosítva: 2013. december 11.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Kifejezetten érzékeny bőrű sorstársaimnak szántam az új szappanomat.
Rengeteg bio cickafark macerátummal készült ez a sós szappanom, ezenfelül oliva, szója,kukoricacsíra, szőlőmag és kókuszolajok képezték a szappan alapját.Extra olajként shea- és kakaóvaj került a szappanba, ezek a csodálatosan finom vajak ápolják a bőrt fürdés közben.

Az apró szemű himalája só hidratál, fertőtlenít, kiegyenlítő hatása beállítja a sav-bázis háztartást és a megfelelő pH értéket.Száraz bőrnél lezárja a bőr felületét, nem engedi kipárologni a nedvességet. Zsíros bőrnél harmonizálja a túlzott faggyú termelődést. Pattanásos bőrű fiataloknál segít, egyensúlyba hozza a hormonháztartást. Gyulladáscsökkentő és baktériumellenes hatású. Serkenti a vérkeringést, frissebbé varázsolja a bőrt. Pikkelysömör, ekcéma, neurodermatitisz, allergia, gomba szőrtüsző gyulladások kezelésére kiváló.A kötőszöveteket rugalmassá teszi, a szöveteket méregteleníti, tehát a cellulitisz egyik legjobb ellenszere.Rendkvül hatásos izzadásgátló és dezodoráló.
A kecsketej gyorsan hidratálja és táplálja a bőrt,rengeteg tápanyagot tartalmaz, ezért az ebből az anyagból készült szappan természetesen gazdag proteinekben.A kecsketej szappan nyomán nem válik a bőr szárazzá és irritálttá, sőt a meglévő bőrirritációk is elmúlnak. Természetesen tiszta és puha marad tőle a bőr.
A cickafark macerátumot gyulladásokra, ekcémák kezelésére használják, kiváló hámosító, bakteriosztatikus, bőrnyugtató, pórusösszehúzó, vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt előnyös az alkalmazása a különböző kozmetikai készítményekben.

Levendula és gerániumolajakkal illatosítottam a szappant."

susi95

2019. május 20.

Ez az első Nadler szappanom. Kellemes, diszkrét illata van, nem igazán habzik, inkább krémes. A sódarabkák az érzékenyebb részeken (mellkas, kar belseje, stb) kissé karistolnak, a többi részen kellemesen masszíroz. Mintha csökkentené a szőrbenövést (gondolom a só miatt), viszont mivel egész testre használom, gyorsan fogy. Nem árt utána hidratálni, kicsit szárít. Első benyomásra nem rossz, kipróbálom az eladó többi szappanját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

feilixia

2013. október 4.

Nekem esti lemosáshoz pont tökéletes. Enyhén radírozó hatású, úgy vettem észre, kicsit szárít is, viszont nem irritál. Nagyon sokáig elég lesz, egy hónapja használom napi szinten, és alig fogyott még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

kate.black888

2013. március 31.

Kicsit kemény, a többi Nadler szappanhoz képest, és nem is habzik olyan jól. Viszont szerette a bőröm, és nálam az is jó pont, hogy illatmentes. Kicsit puhította a bőröm és a viszkető ekcémámat is enyhítette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.