Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: zsannasko, Módosítva: 2013. november 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Könnyű, nyári arctisztító krém shea-, kakaó-, mangó- és avokádóvajból, mandula-, makadámia-, jojoba- és sárgabarackmag olajból, narancsvirágvízzel.

A tisztító, ápoló és hidratáló hatásról a rhassoul agyag, az őrölt damaszkuszi rózsaszirmok és a himalájai só gondoskodik.

A papayaolaj enzimhatása miatt hatásos mélytisztító, feloldja a szennyeződéseket a pórusokból és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

zsannasko

2013. november 16.

Nem voltam elégedett. Az illata érdekes volt az agyag miatt, ez még tetszett. Illetve még a minimalista csomagolása. És ezzel vége is a sornak. Tisztítóhatása semmi. A használata után pedig maradt valami viaszos réteg az arcomon, de közben húzódott és szárazd ki tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.