Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2013. március 27.

Kategória:   Samponok

"Elkészítettem a hennás samponszappanomat sörös változatban is elsősorban zsíros, problémás fejbőrre. Bio zöld teával és világos sörrel készült, rhassoul láva agyag és zöldagyag gondoskodik a fejbőr méregtelenítéséről. Borsmenta, rozmaring, citrom és teafaolajokkal illatosítottam.

Normál és zsíros hajra ajánlom,"

jucus10

2013. július 29.

Gyorsan zsírosodó hajra van vettem, reméltem hogy segíteni fog. De sajnos nem. :( Sőt! Már az első használat után viszketett tőle a fejbőröm, alig vártam a következő hajmosást. Félig elhasználtam, hátha javul valamit, de aztán feladtam. Nem lett kevésbé zsíros a hajam sem, és a viszketés nagyon kellemetlen volt. Párom is kipróbálta neki normál haja van, és Ő is viszketett tőle. :( Még egy másikat is rendeltem az is ugyanennyire rossz volt. Pedig nagyon szeretem a természetes kozmetikumokat, de ez nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

SuperHiro

2013. június 26.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Sehogy se tudtam rendesen kiöblíteni, mosás után olyan volt a hajam, mint a kutyaszőr. Iszonyatosan sajnálom, mert gyönyörű összetevői vannak, de azt hiszem a samponszappanokat nem nekem találták ki. Az egyetlen, ami kihozta az a rendes samponom volt, de annak meg ugyan mi értelme? Mindegy is, elhasználom így, hogy kárba azért ne menjen, de többet soha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

phoenix

2013. június 16.

Nekem sem vált be.
Szárította a hajamat, és az ecetes öblítés ellenére sosem tudtam teljesen kimosni a hajamból (hosszú hajam van), éreztem a tapintásán, és a fejbőrömön is réteget képzett, a hajkefémen is egyértelműen látszott a fehéres-szürkés bevonat.
Gyorsan fogyott, 10 alkalomra volt elég. Azt vártam volna tőle, hogy egy kicsit kevésbé zsírosodjon a hajam, de egyáltalán nem segített rajta.
Összességében több volt a negatív hatása, mint a pozitív. A blogomon 3/5-re értékeltem, de így visszatekintve, nem érdemli meg, maximum a 2 csillagot.

A véleményem (sokkal) bővebben: http://biablogol.blogspot.hu/2013/03/nadler-rhassoulos-agyagos-hennas-soros.html

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Nekem sem vált be.

Tatus

2013. június 13.

Nekem sem vált be sajnos :/ ha megszenvedek vele akkor nagyjából kitudom öblíteni, de kedden mostam vele hajat és mára meg olyan a hajam mint a zsíros bödön ( pedig 5-6 naponta szoktam csak hajat mosni) Sajnálom, pedig már ez a második szappan fajta, még egy fajtát kipróbálok ha az sem akkor én befejeztem lemondok róluk hajmosás terén....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 13.

kumpika

2013. június 11.

Nekem sem vált be ez a samponszappan, hasonló problémák miatt, mint amiket Henci is említett =/ A bioalgás-sörös sokkal jobb! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Henci

2013. április 9.

én már mindenhogy mostam vele hajat, óráig öblítettem, forróvízzel, hidegvízzel, almaecetben áztattam, dörgöltem, de sehogy se bírom kimosni a hajamból. A hajtövemen gyönyörűen kijön, a hajam is puha lesz, de a többi, egyszerűen mintha zsírba mártottam volna. Nagyon szomorú vagyok:( Az illata egyébként nem rossz, nem finom, a rozmaringot lehet belőle érezni nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.