Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Akara, Módosítva: 2016. július 12.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

"Az aktív szén tisztítja a pórusokat, a méreganyagokat és a szennyeződéseket eltávolítja a bőrből.
Az apró szemű himalája só hidratál, fertőtlenít, kiegyenlítő hatása beállítja a sav-bázis háztartást és a megfelelő pH értéket.Száraz bőrnél lezárja a bőr felületét, nem engedi kipárologni a nedvességet. Zsíros bőrnél harmonizálja a túlzott faggyú termelődést. Pattanásos bőrű fiataloknál segít, egyensúlyba hozza a hormonháztartást. Gyulladáscsökkentő és baktériumellenes hatású. Serkenti a vérkeringést, frissebbé varázsolja a bőrt. Pikkelysömör, ekcéma, neurodermatitisz, allergia, gomba szőrtüsző gyulladások kezelésére kiváló.A kötőszöveteket rugalmassá teszi, a szöveteket méregteleníti, tehát a cellulitisz egyik legjobb ellenszere.Rendkvül hatásos izzadásgátló és dezodoráló.

Illat: szantál olaj, cédrusolaj, tömjén és levendula.

A cédrusolajnak antiszeptikus, gyulladáscsökkentő, erősen sejtmegújító hatása van.

A szantálolaj antiszeptikus, elzáródást megszüntető, kimondottan bőrápoló hatású olaj.
A tömjénolaj nyugtató bőrápoló, bőrregeneráló hatással bír, a bőrt feszessé teszi és meggátolja öregedését.
A levendulaolaj gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő, sebgyógyító, nyugtató és fájdalomcsillapító hatású."

Kiszerelés: 85 g

Catn0va

2016. augusztus 16.

Számomra ez Nadler legjobb terméke, némely szappanjával ellentétben ezt bármikor újravenném, ha valamikor rendelnék a hölgytől. Arra az arctisztítási fokra képes, amelyben reménykedtem, hogy képes lesz majd nyújtani és ebben a termékében nem csalódtam. Megérdemli az 5 csillagot tőlem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Akara

2016. június 7.

UPDATE:
Újravettem, most mintha picit sósabb lenne (a felkenéskori állagából ítélve). Most nem szárít picit sem, még napi kétszeri alkalmazás mellett sem. Az illata is nagyon-nagyon hiányzott.
Sosem tettem még ilyet, de ezúttal feljavítom az értékelést.
-----------------------
Enyhítette a gyulladásokat, de nem múltak el. Ráadásul visszaköszönt az örök probléma: ha normál bőrre való termékeket használok, akkor zsíros lesz a bőröm 5 perc múlva, ha viszont ilyet, zsíros bőrre valót, akkor 1-2 óráig nagyon száraz (húzódik, hámlik, viszket, fáj), aztán megint bezsírosodik, mintha legalábbis megfejeltem volna egy zsírosbödönt. Az illatát imádtam, és még így is messze ez volt a legjobb arcszappanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

UPDATE:
Sosem tettem még ilyet, de ezúttal feljavítom az értékelést.
-----------------------

tara95

2014. június 16.

Igazából nekem kézműves van de az is sós-szenes, úgyhogy ide írok mert tök ugyanígy néz ki és az ígéretei is ilyenek, az olajokat leszámítva. Szóval nekem nyárra a só a csodaszer a bőrömre mert nem bírom elviselni az éjszakai krémeket.( ezért készítettem sima sószappanból oldatot és azt fújom az arcomra). Úgyhogy az arcápolás jelenleg úgy néz ki nálam, hogy ezzel megmosom a bőröm, almaecetes tonikot használok majd nappalra natúr krémet/éjszakára az oldatot. Ami érdekessége, hogy egyáltalán nem habzik viszont nagyon jól tisztít. A sószemek kicsit karcolnak és a szén eszméletlenül büdös, de nem erős szerencsére és hamar el is illan :D. A pórusaimat nagyon jól összerántja ez a művelet, tisztít, fertőtlenít és csökkenti a gyulladást. Mindig van egy kezdeti rosszabb időszak, amikor kijön egy-két rondaság de aztán gyönyörű lesz az eredmény. Problémás bőrűek próbálkozzanak vele de ésszel. Ha nagyon csíp, irritál, akkor hanyagoljuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

szederke

2014. május 23.

A biokávés-szenes-kókusztejes szappannal használom felváltva. Ez a kettő nálam jó kombináció. Sokáig elég, és mióta használom kevesebb a pattanásom, bár a mitesszerekkel nem tudom így se felvenni a harcot. Ár-érték arány miatt jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Dori14

2014. február 22.

Nekem is nagyon tetszik! Jól tisztítja a bőröm, kevesebb pattanásom van. Minden nap használom, kicsit szárít de hidratálok utána és rendben lesz a bőröm. Finoman radíroz is, engem nem karcol. Miután felhabosítom az arcom, állni is hagyom rajta pár percig, majd lemosom. Sokkal tisztább, üdébb, frissebb utána az arcom! :)
Egyébként 750 pénz volt, teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 22.

Egyébként 750 pénz volt, teljesen megérte.

Makkancs

2013. június 5.

Nekem nagyon bejött, engem még a sódarabok sem zavarnak, mert finoman radíroznak, ha nem nyomom hozzá erősen a bőrömhöz. Főleg vállon és háton kellemesek. Akkor használom ezt a szappant arcra, amikor a bőröm zsírosabb, problémásabb fázisban van. Ilyenkor este jó sok habbal átmosom az arcom, egy pillanatra még állni is hagyom, majd leöblítem. Hidratálok utána pórusösszehúzó krémmel. Reggel sokkal-sokkal egyenletesebb és mattabb a bőröm, a pórusaim pedig összehúzódnak. Mióta a vállamon és a hátamon is használom, azóta ott is szépen javul a helyzet. Szeretem. :) (ja, és nekem jobban bevált, mint a clinique háromlépéses szettjének lemosója. Na ezt kapjátok ki! )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Yndre

2013. április 19.

Tényleg érzem, hogy összehúzza és tisztítja a pórusokat mert használat közben gyengéden bizsergeti az egész arcom. Az állaga tetszik, bár ennek nincs olyan finom puha, krémes habja mint a többi kecsketejszappannak. Nekem szerencsére nem szárítja nagyon a bőröm, lemosás után csak éppen minimálisan húzódik. Én problémás bőrre nagyon ajánlom mert a só érezhetően jól fertőtleníti a gyulladt pattanásokat, így hamarabb gyógyulnak. Viszont akinek nincsenek pattanásai annak erős lehet a hatása. Eddig nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Mara

2013. március 2.

a blogon négyest adtam ennek a szappannak, mert nagyon szerettem, amit a bőrömmel művelt. Széppé tette, kevesebb vörös foltom volt mint a használata előtt. Nem szárított a bőröm sima és rugalmas lett, nekem alapvetően felületi vízhiányos a bőröm, tehát nem jellemzően vagyok a pattanásos, inkább csak kíváncsiságból próbáltam ki. Ami nem tetszett benne és levontam tőle egy pontot az az volt, hogy vannak benne nagyobb sószemcsék és ezek néha karcolták az arcom. Ettől eltekintve nagyon kellemes, de pont annyira zavaró tényező, hogy inkább egy másik arcszappannal kísérletezzek a későbbiekben.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Lujza1104

2012. december 10.

Iszonyatosan szárítja az alapból nagyon zsíros bőröm. Egész nap húzódik, hámlik. Szinte fáj. Nem értem miért kell minden zsíros bőrre való készítményt ilyen szárító hatásúra megcsinálni. Semmit nem művel ezen túl a bőrömmel. Többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

Jerumenuha

2012. november 30.

Az én érzékeny, problémás bőrömmel csodát művelt, de nemcsak az enyémmel, hanem kamasz fiaméval is. Azóta már a kolléganőim is kipróbálták, szintén meggyőző eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 30.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil
Színezékek: Charcoal Powder