Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2016. július 6.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"A teafaolajat sűrűn használom a mindennapokban sebfertőtlenítésre, pattanásokra, főleg a 4 kamaszgyermekemnél.
A számukra készítettem elsősorban az új arclemosó szappanomat, ami ápolja, fertőtleníti és tisztítja a vörösagyagnak, a teafaolajnak és a kecsketejnek köszönhetően pattanásos, mitesszeres arcbőrt.Már több, mint egy hónapja itt áll a polcokon, és végre beért.A hatása magáért beszél."

anastasia

2015. augusztus 5.

Nem érzem azt, hogy ez egy arcra való szappan lenne. Köztudott, hogy a szilárd szappanokat nem ajánlatos arcbőrön használni. Azt reméltem, ez, mint arclemosó szappan, alkalmas lesz, de nem így éreztem. Lemosás után kiszáradt, húzódott és enyhén hámlott tőle a bőröm. Variáltam mind a szappan mennyiségét, a víz hőmérsékletét, a lemosás idejét, de egyik sem változtatott a végeredményen. Tény, hogy amíg használtam, nem jött ki újabb pattanásom, de ez nem tartott túl sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Dori14

2013. december 29.

Nekem segített a pattanásos, zsíros bőrömön. Ha úgy érzem, hogy száraz lenne utána a bőröm akkor bekenem egy pici arckrémmel. Már nem fénylik a bőröm mióta ezt használom :)

UPDATE: Még mindig nagyon jó, hébe-hóba van csak pattanásom. Már 2 hónapja használom, de még mindig van belőle, pedig a hátamat is tisztítom vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 29.

feilixia

2013. október 4.

Volt már egy csodatévő szappanom hasonló összetételben, azért szavaztam ennek is bizalmat. Sajnos engem ez jobban szárít, és nem is éreztem, olyan extrajó hatóanyagtartalmat. Kárt nem tesz, ár-érték arányban jó, de én inkább visszakullogok a régihez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.