Naf Naf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2018. április 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

2001-es parfüm a modern és merész nőknek címezve.

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, eperlevél, ananász

Szívjegyek: frézia, ibolya, bazsarózsa

Alapjegyek: vetiver, pézsma, tonkabab, vanília

RITKASÁG! Naf Naf Expression EDT
Ár: 12.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 50ml/kép (kb.40ml), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

kvin

2019. november 26.

Rá is több, mint másfél évet vártam, mire végre kikötött nálam egy kósza darabka és olyan jó végre megismerkedni vele! Elöntenek a 20 évvel ezelőtti emlékek.
Tinédzser koromban, mikor turiban kutattuk a márkás darabokat, volt szerencsém kifogni egy gyönyörű, égszínkék Naf Naf kabátot. Senkinek nem volt hasonló sem, nem hogy a suliban, de még a városban sem. Nem üvöltött róla márkajelzés, a részletekben volt a minősége, és oly büszkén vonultam benne a tarkómat bizsergető hat betűvel a belsejében.
Ez a parfüm számomra teljesen visszahozza ezt az érzést, a fémesen hűvös ibolya és a fanyarkásan zöldes eperlevél üde, már-már mentolos felhangja tökéletesen megidézi azt a szép mentás-türkizes színt, ami olyan élénken él az emlékeimben, a bazsarózsa és vetiver játékos kettőse pedig elhiteti velünk, hogy ez a kis bájos fiatal lány valójában magabiztos és erős.
Fiatal felnőttek, örök fiatalok vagy a menthetetlenül romantikus, nosztalgikus alkatok illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.