Naf Naf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Gyümölcsös, virágos illatú.

Ár: 11800 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
Regi

2015. június 4.

Szerintem egész jó kis illat. Nem túl erős édes, de nem is túl fűszeres, inkább egy lágy virág illatra emlékeztet. Elsőre tetszett meg is vásároltam, utána nem használtam mert mégsem tetszett, ott porosodik a polcon már vagy 2 éve. Nem izgatta a fantáziám. Éppen most fújtam belőle egy kicsit, hátha újra használható lesz és most kifejezetten tetszik. Lágy és könnyed, én az édes illatokat szeretem mégis valahogy megtetszett ez a lágyabb hatás. Azon gondolkoztam hogy eladom, de most hogy évek után újra előszedtem meggondoltam magam. Tartósságáról nem nagyon tudok beszélni, most kezdem tesztelgetni. -1 a csomagolásért szerintem nem túl praktikus

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 4.

wifey

2015. május 24.

Nem túl karakteres illat, engem inkább tisztaságillatra emlékeztet, mint mikor valakinek finom az öblítőjének az illata. A tartósságával én sem voltam kibékülve, és nekem nem is elég határozott, inkább kicsit semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

lauran22

2015. május 23.

Kellemes, tartósságra közepes. Kicsit hidegebb, fanyarabb virágos illat. Hétköznapra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

Babooca

2014. július 22.

Régen teszteltem egyszer-kétszer a DM-ben. Virágos, pacsulis felejthető illat. A tartóssága nem kiemelkedő és ehhez mérten magas az ára. Naf Nafnak van ennél jobb illata is. Ez csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

hulcsi

2014. február 16.

egyszer fújtam DM-ben, akkor tetszett. Most gondoltam újra kipróbálom (kb másfél év távlata)...semmi. Nem tetszett, ráadásul a papírcsíkon olyan hamar elillant az illat, hogy mire az üzletből kimentem már semmit nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.

antonelly

2013. december 15.

..finom illat, valamikor nagyon oda voltam érte .. :) .. és elég tartós is ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

..finom illat, valamikor nagyon oda voltam érte .. :) .. és elég tartós is ..

pollynora

2013. november 4.

Nekem is volt egy ilyenem, én beleszerettem az illatába. Imádom az ilyeneket, ami egy kicsit fura, kicsit más...DE sajnos rettenetesen rossz a tartóssága :( és ahhoz képest elég drága....szóval lehetne 5*, de így sajna csak egy gyenge 3aska...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

ashley216

2013. július 30.

Én imádom:) Virágos,de egyáltalán nem buja illatot képvisel.Egy határozott nő rejlik ebben a parfümben.Nyárra és tavaszra tudnám ajánlani mert nagyon erős intenzív virágos illata van,de van benne valami töménység,tehát egyáltalán nem egy lágy parfüm.Én úgy gondolom,hogy ezt a parfümhöz kell egy karakter és személyiség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Kleopátra

2013. április 4.

Ma a kezembe akadt ez a rózsaszín féltégla a drogériában. Megemeltem, a reakció: "Ez de durva,milyen nehéz..."
Ki akar építőipari munkásként dolgozni? :)
Kifújom /de csak papírra/, hűhh, hát nekem tömény és fűszeres. "Ez nem lesz a következő parfümöm" címszóval bebiggyesztettem a kosárba. Hazaérve kislányom előhalászta a táskámból a papírkát és bőszen szagolgatja.... Hmmm, és nem is rossz!Milyen finom,de különleges virágillattá halványult...Azért számomra egy leheletnyi pikantéria maradt az eleji fűszerességből,ami nem is baj. Azért adok 4-est,mert bár én magamnak nem venném meg,de ajándékba azért elfogadnám :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Ki akar építőipari munkásként dolgozni? :)

Ella

2013. március 13.

Tényleg kicsit olyan "kölnis" illata van, nagyon virágos, kicsit mintha sok lenne belőle a két fújás. Haloványan emlékeztet a sárga NafNaf-ra, amit szeretek, de annál édesebb, olyan zavaróan édes mellékillata van, nem a jó értelembe vett édesség. Hát, olyan hármaska.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.