Nagora

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NIZA, Módosítva: 2019. május 6.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Ezt a dús habzású gyógynövényes szappant a haj és a fejbőr tisztítására és ápolására fejlesztettük, ugyanakkor a bőr tisztításához is ideális. Hajadat az erdők és mezők kincseivel, diólevéllel, csalánnal, zsályával és rozmaringgal dúsítja, ápolja és varázsolja ragyogóvá."

perfumeaddict

2020. január 9.

Már egy ideje használom, és korábban is használtam szilárd samponokat. Ez teszi a dolgát, kellemes tapintású lesz tőle a hajam (nem az a selymes, mint a bolti samponoktól, de kellemes). Illata is frissítő, gyógynövényes, és mint az előző kommentelő írta, nem tart sokáig, ha valaki attól félne :D. Szépen habzik, minden ok igazából, csak az a bajom, hogy pár nappal a hajmosás után egy ilyen fehéres réteg ül ki a hajamra/fejbőrömre, amitől gyakrabban kell hajat mosnom. Így emiatt csak 4 csillagot tudok neki adni, de lehet, hogy megpróbálom az almaecetes öblítést, hátha attól jobb lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

albertinablogg

2019. augusztus 28.

Férjemmel elkezdtük a zero waste irány felé kacsintgatni. Első lépésként mi már jó két év távlatában szappant használunk, egyszer volt botlás, mikor eltörte a szappantartómat és mérgemben Dove tusfürdőt vettem (azóta meg is bántam). Aztán mivel a samponos és egyéb flakonokat abszolút nem lehet újrahasznosítani információim szerint (Magyarországon), így samponszappanokat nézegettem. Nagyon hosszú hajam van, de inkább rövid és félhosszúhoz ideális. Féltem, hogy fog-e habzani, de meglepően sokkal jobban, selymesebben és dúsabban habzik, mint egy sampon. Nagyon tisztára mossa a fejbőrt, az illata is gyógynövényes, de hamar elillan. Használata után almaecetes öblítést csinálunk. A hajam nem tapad össze, nem ragad, nem korpásodik, nem viszket és nem zsírosodik jobban, mint más sampontól (5. napja mostam meg és eddig ugyanolyan jól teljesít, mint az eddigi legjobbnak gondolt samponom). Könnyű utána a bontás, nem igényel balzsamozást, nem szárad ki a hajvégem, és nincs ótvar műanyag flakon a kád szélén. Mindenképpen szappantartóban tárold használat után, mert puha lesz! Tiszta összetevők, igényes csomagolás, maximális pontszám. Ezek után duplán meggondolom az eddig samponok értékeléseit... Arcra is használtam, a szemmel óvatosan, mert mint minden szappan ez is csíp, de nem pattanásosodtam és nem lett feszülős, száradt a bőröm utána, de inkább hajra használom majd el. Tényleg nagyon jó, nekem és a páromnak (neki psoriasisos a fejbőre) nagyon bevált. Nem szárítja, a hajunk hidratált és szép. Updatelek később, ha már x ideje használjuk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

További info az összetevőről a KM-blogon >>