Nailner

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Körömápoló stift az erős és szép körmökért!

• Elősegíti a köröm növekedését
  • Csökkenti a töredezés kockázatát
  • Erősíti a köröm szerkezetét
  • Kéz- és lábkörmökön is alkalmazható

Helene

2017. május 23.

Tavaly használtam. Külön nem venném meg, mert nem annyira hatásos...csak ajándékba volt a Biovanne vitaminhoz. Valamennyire egy kicsit erősítette, de nem eléggé hogy ne töredezzen le a körmöm. Ennél hatásosabb, ha csak sima shea vajjal kenegetem a körmömet :) Így maradok annál, körömerősítés gyanánt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

absinth

2014. április 18.

1x volt csak műkörmöm rossz tapasztalat miatt-amikor az eltávolításra került a sor, olyan durván reszelte meg a manikűrös a körmömet, hogy papírvékonyságú lett, bevérzések voltak alatta és fájt. Na mondom ebből már soha nem lesz szép erős köröm, mint korábban volt. Állandóan töredezett/beszakadt. Megvettem ezt a tollat (illetve ingyen adták egy patikában, mondván a nyakukon maradt, mindenki csak a gomba ellenit keresi) és elkezdtem napjában 3x bekenni vele a körmeimet. 1 hét múlva láthatóan jobb állapotó lett a körmöm, már nem töredezett, bő 2 hét után pedig olyan gyönyörű erős volt mint a műköröm előtt. Igazi csoda. Sajnos azóta sehol nem találok :( Ha vki tudja hol kapható, megköszönném az infót

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

beauté

2013. október 27.

Ajándékba volt a Biovanne vitaminhoz, külön eredeti áron biztos nem vettem volna meg. Mivel ritkán van olyan, amikor nincs körömlakk a körmömön, így ritkán is tudom használni. Ebből kifolyólag a hatásáról sem tudok igazán beszámolni. A szaga picit zavaró, de az mindenképpen pozitívum, hogy szépen lehet kenni és hamar "beszívódik".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Zitu

2012. július 30.

Nekem bevált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Nekem bevált

csodaorszag.inwonderland

2012. június 22.

A fent leírtakból nálam egyik ígéretét sem váltotta be idő és pénz pocsékolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

A fent leírtakból nálam egyik ígéretét sem váltotta be idő és pénz pocsékolás.

hodianiko

2012. január 7.

Végül is a falat is kenhettem volna vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

Végül is a falat is kenhettem volna vele!

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin