Najel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Floi, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Dobd ki a tusfürdőd, samponod, intim mosakodód és testápolód. Itt a színszappan! Ez a színszappan 2000 éve változatlan technikával, kézzel készül, a szíriai, Aleppo városban.

Vegyi anyagoktól mentes, hipoallergén szappan, 40% babérolaj tartalommal. Természetes és környezetbarát. Lágy higiéniát biztosít arctisztításhoz, intim higiéniához, és tusfürdő helyett, ugyanakkor még hajmosáshoz is használhatod. Az irritált felületeknek is, mint ekcéma, allergia, pikkelysömör...
Egyesíti a szűz olívaolaj tápláló hatását a babérfaolaj nyugtató, fertőtlenítő és fiatalító hatásával, minden bőrtípus élvezetére. Lúgtartalom a végtermékben: nátrium-klorid és nátrium-hidroxid (0,001%). Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ez a szappan nem tartalmaz pálma olajat, mesterséges színezőket, illatszereket vagy tartósítószereket."

102panda

Korcsoport: >54
2019. december 29.

Nagyon finom, jó szappan . Ilyet tényleg csak Aleppoban tudnak csinálni. Teljesen természetes, alig van benne lúg. Persze hajmosásra és intim tisztálkodásra nem ajánlom, arra más készítmények valók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 29.

bogarka

2019. december 8.

Nekem hatalmas csalódás volt.Hatalmas! Arcra vettem, felnőttkori aknés bőrre. Azt vettem észre mikor elkezdtem használni, egész jó állapotban volt a bőröm, és fokozatosan kezdett eldurvulni. Azt hittem hogy az étkezésemmel van gond és attól de rá kellett jönnöm, hogy kb 2 hétnyi használat után tökrevágta a bőröm. Megvastagodott a hámréteg rajta, lemosáskor hámlott, csípett, a ragyák mélyek voltak, nem gyógyultak, és gyulladt vörösek lettek. A sminkelés borzalom lett, állt a vakolat a fejemen a vastagabb bőrrétegen. Megjegyzem, alapjáraton ramaty télen hideg időben a bőröm, nem tökély,és most tél van, na de ez....És mostmár biztos hogy sajnos ettől. Bármit kentem az arcomra csak állt rajta, a krémeket, sem itta be, a sminklemosás fájdalmassá vált. :( .Most nem győzöm helyrehozni, soha többé szappanos arcmosás! Nem csoda hogy nem mindenkinek ajánlják a szappant, akár miylen tiszta, ősi, natúr stb stb... Testre elhasználgatom, az illata finom, de ahhoz képest elég drága szappan. Aknés bőrre nekem nagyon nem jött be, sőt, sokat rontott az a bőröm állapotán. :( Kb 1,5 hete elhagytam, arcmososához másra váltottam és ég és föld a különbség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

BReni

2018. március 3.

Bevált! Ekcémás bőrömre rendeltem már kínomban, hátha végre valami jó lesz. Az illata nagyon erősen fűszeres, keleties, a családom szerint büdös vagyok tőle, hát na, meg kell szokni. :) A fejbőröm már nem tolerálja az SLS-t, így az első szappan amit próbáltam hajra is. Eleinte nem tudtam kimosni, ragacsos, száraz éreztű volt és nem segített az ecetes öblítés sem. Már majdnem feladtam amikor két hónap után elkezdett működni. Megtanultam kimosni, a titok, hogy tincsenként kell sokáig öblíteni, csak langyos, majd a legvégén hideg vízzel. Az ecetes öblítés nekem egyáltalán nem vált be, lelapuló és büdös lett tőle a hajam, egész nap éreztem az ecet szagot magamon. Hajápolásnak kókuszzsír, fésüléshez csak vaddisznó sörte hajkefe. A formája miatt eleinte nehéz lehet használni, de a szép hajam és ekcéma mentes bőröm mindenért kárpótol. Fél éve nem használok sampont, sem balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Trudkova

2017. november 8.

Többet vártam tőle, csalódás volt, legalábbis ami a hajmosást illeti. Lehetetlen kimosni és gusztustalan csimbókos maradt szárítás után a hajam. Több esélyt kapott, még almaecetes öblítéssel is próbálkoztam. Tusoláshoz elmegy, bár picit mintha szárította volna a bőröm, intim szappannak, ha más nincs használható. Pattanásos legalább nem lett tőle a hátam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Soly77

2017. július 20.

Fura, mert sokkal többet vártam tőle de egyébként ez egy nagyon jó termék. A barátnőmmel vettük közösen, elfeleztük a "téglát" még így is bőven elég egy embernek szerintem. Fűszeres, erős "indiai" illata van ami hosszan érezhető a bőrön... én aki nagyon nem szeretem az erős illatokat (kivéve parfümben) ez kifejezetten tetszik. A bőröm hidratált, nem viszket nem zsíros. Pont azt hozza amit kell, viszont pl az arcomon lévő piros napok alatt kijött pattikat nem tüntette el... (ezt vártam volna extra hatásként). Intim szappannak is jó, nem iritál teszi a dolgát. Még nem tudom hogy ujra veszem e.... Összességében tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Floi

2016. április 5.

A legjobb szappan a világon! Imádja a bőröm. Két éve csak ezt használom(illetve amíg ez a 40-es nem volt, addig a 12%-os változatát) és azóta még télen sincs szükségem testápolóra. Pedig azelőtt elég problémás bőröm volt. A hátamon rendszeresen jelentek meg csúnya nagy pattanások, a lábszáram pedig folyton extrém száraz volt. A felkaromon ilyen pici pöttyök voltak, amiket idegességemben néha elvakartam, és utána sokáig csúnya nyomuk maradt. Na, hát ezektől szabadított meg engem ez a kis csoda. Már nem is tudnám elképzelni az életem nélküle. Nagyon nagy kiszerelés, nekem kb. 3 hónapra elég, úgyhogy az ára így teljesen reális. Az illata elég "erősen natúr", de én nem bánom. Százszor rosszabat is elviselnék ezért a hatásért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.