Najel

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Felhasznalo888, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Szappanok

Ez az Aleppo szappan ásványokban gazdag fekete köményolajjal és antioxidánsokban dúskáló olívaolajjal javítja a bőr minőségét, lágyítja a felszínét és megőrzi a szépségét. A különböző olajok keveréke lehetővé teszi, hogy érezhetően és láthatóan megnyugtassa a túlzottan irritált bőrt. Ajánlott gyulladt, viszkető vagy gombás bőrfelületekre és allergiás bőrproblémákra. Különösen javasolt kevert, rozáceás, zsíros pattanásos és aknés bőrre.

Nem tartalmaz pálmaolajat, mesterséges színezőket, illatszereket vagy tartósítószereket.

eperjeske

Korcsoport: >54
2020. február 18.

Mivel enyhe rozaceám van, lelkesen megvettem ezt a szappant, és jó döntés volt! Amikor a kis kiütés/pattanásszerű képződmények megjelennek, reggel ezzel mosok arcot, és visszafogja a kifejlődésüket! Kicsit orvosság jellegű a barna szappan szaga (nem illat), de ez megerősíti azt az érzetet, hogy hatásos lesz. - Csak jelzem, hogy a papírburkolat már nem ilyen színű, de ez ne tévesszen és főként ne bizonytalanítson el senkit!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 18.

BReni

2018. március 3.

Ekcémás bőrre jó választás! Türelem kell hozzá, az elején picit száríthat, de aki ilyen problémával küzd tudja,hogy egy napot sem hagyhat ki fürdés utáni hidratálás nélkül. Nekem meglepően megnyugtatta a bőrömet. Az illata érdekesen natúr (mikor kibontottam azt hittem romlott) így aki nem bírja a babérolajos termékeit ennek a márkának, az ne vegye meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Felhasznalo888

2017. október 17.

Kerek, kézbeillő forma (a 200 g-os kocka tömb társaival ellentétben), semleges - natúr illat és nagyon jó habzás. Egyáltalán nem szárít - de érzékeny-, aknés-, zsíros- vagy rozaceás arcbőrön még nem próbáltam.
Összességében nagyon kellemes a használata. Biztosan kipróbálom a társait is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Összességében nagyon kellemes a használata. Biztosan kipróbálom a társait is.