Najel

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JuditTTT, Módosítva: 2018. szeptember 8.

Kategória:   Szappanok

12 százalék babérfaolajjal és 88 százalék olivaolajjal

LauraNatura

2019. február 9.

Érdekes hogy eltuntek a színszappanok kremmaniarol.Volt egy csomo fajta a najel-tol.
Szoval lattam h mennyien dicserik es kiprobaltam.Neha erzem ezt a nem is tudom csiganyál meg egyeb:)) szagot,de a szappannal nincs bajom.
Azt írtak arcra is jo,nekem szarítja...intimmosakodasra viszont teljesen jo(nekem a 4% es a 60%-os van meg,neha mindketot budosnek erzem neha egyiket sem)
Hajmosas is sikerult(60%) teljesen szep lett ,ecetes oblitessel.Szoval tenyleg multifunkcis a szappan.Kar hogy a szaga...olyan:D
Osszetvok miatt ujra veszem.De ez nem fog el fogyni hamar.Vízben ne haggyatok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Osszetvok miatt ujra veszem.De ez nem fog el fogyni hamar.Vízben ne haggyatok!

mona82

2017. december 4.

Aki a francia budoár fílingre esküszik az ne próbálkozzon vele mert nagyon jellegzetes,natúr illata van,kicsit dohos,fás,zöld,én viszont pont ezt imádom benne.Olivaszappan létére jól habzik és nekem az allergiás kiütéseimet pár nap alatt levitte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Vilja

2017. január 10.

Imádom az illatát, a görög nyaralás jut róla eszembe! Nekem is kicsit ragacsos lesz, de ha az ember figyel, hogy ne tocsogjon a vízben, teljesen ok. Nagyon sokáig elég, és egyszerűen szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

dorqaap

2016. december 1.

Sokat olvastam róla, hogy milyen csodaszappan, ezért megvettem. Nagyon tetszett a rusztikus kivitelezés, viszont muszáj volt feldarabolnom, hogy tudjam használni, így már nem volt olyan csábító, mikor nagy darabokra esett szét. Meglepett, hogy belül zöld színű. A szagát egyszerűen nem bírom elviselni, nekem a benzinre emlékeztet, sajnos az ennyire natúrt már nem szeretem. A hatásától sem ájultam el, nem tett csodát velem. Elhasználom, amíg bírom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

VVViki

2016. augusztus 29.

Nagy reményekkel rendeltem meg a terméket, de sajnos csalódást okozott. Száraz, vízhiányos bőröm csak még szárazabb lett tőle, és ha ez nem volna elég, még csípett is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Floi

2016. április 5.

A tökéletes szappan! Minden bőrproblémám megszűnt, amióta ezt használom, illetve ennek a 40% babérolaj tartalmú testvérét! Senkit ne riasszon el az "illata", a hatás mindenért kárpótol! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Matilda

2016. február 29.

Ma érkezett meg a csomagom, úgyhogy eddig még csak egyszer próbáltam ki. Hatalmas ez a szappan, egyáltalán nem illeszkedik kézbe, ezért én fel akartam szelni, de annyira kemény, hogy csak tört szilánkos darabokra. A belseje nagyon szép zöld amúgy, meg az egész szappan megjelenése, csomagolása nagyon tetszik, főleg a kis pecsét rajta. Egy kis darabot próbáltam ki, mindenem azzal mostam meg. Nem habzik annyira, mint egy sima szappan. Felhabosítom a kezemben és a bőrömre felvíve csak egy ideig sikamlós, utána megint kell habosítani aztán folytatni. A hajamon nem tudtam/tudom, hogy hogyan kellene használnom még soha nem mostam szappannal hajat. Szóval az is kicsit nehézkesebb volt, de biztos hozzá lehet szokni. Hajmosás után nagyon tapadós lett a hajam, hagytam levegőn megszáradni, érdekes textúrát adott neki, tetszik is de elég élettelennek érzem jelenleg. Mondjuk nem balzsamoztam, mert kíváncsi voltam, hogy magában mit tud. A bőrömön viszont nagyon jól bevált a szappan, finom puha lett, nem száraz, nem viszket. Az illatát még szoknom kell, elég erős natúr illata van, amit amúgy szeretek, de azt vártam, hogy egy idő után elmúlik, de órák múlva is érzem magamon az illatát. Arcra is jó volt használni, leszedte a sminket is, nem csípte a szemem, de arcra vettem külön szappant, a holt-tengeri iszaposat, oda azt fogom használni.
Az tetszik benne a legjobban, hogy nincs benne semmi csúnya összetevő, mert az ekcémás bőröm mostanában már semmit nem bírt. Plusz meguntam, hogy tele van a fürdő 50 féle tusfürdővel meg samponnal, lemosóval, ez az egy szappan meg szépen megold mindent és jobban meg is éri.
Egyelőre 4 csillag, de nagyon érik az 5, csak még szoknom kell meg kitapasztalnom ezt a hajmosás dolgot. Ha valaki tud tanácsot adni ezzel kapcsolatban akkor várom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

azursatellite

2016. január 17.

Igazi csodaszer! Az illata nem szokványos, de hozzá lehet szokni és meg lehet szeretni, mert a szappan maga annyira jó, hogy már csak ezért az illatát is szeretni fogod. Testre, arcra, hajra, tényleg mindenhova... nem szárít, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Hettita

2015. november 10.

Csodaszappan: már zuhanyzáskor hidratál, fenséges az illata, nem kell mellé egyéb kutyulék, sokáig kitart, öröm kézbe venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

JuditTTT

2015. július 16.

Nekem nagyon bevált gyakorlatilag mindenre: a pattanásos hátamat rendbe rakta, ahol száraz a bőröm, arra is jó, arcra én nem ezt használom, de oda is megfelelő, ha pattanásos a bőr és én ezzel mosok hajat. A zsíros hajamra kiváló. Jó tartást is ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.