Najel

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2015. március 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A Holt-tengeri iszap különleges ásványi anyag összetétele mélytisztító, nyugtató, regeneráló hatású. A Najel Holt-tengeri iszappal dúsított aleppoi szappanja mély rétegekben is tisztítja és ásványi anyagokhoz juttatja a bőrt.

Különösen ajánlott arcra és nyakra.

Használata során a bőr visszanyeri fiatalos fényét és rugalmasságát.

BReni

2018. március 3.

Kiváló bőrre és hajra is! A damaszkuszi rózsásnál már leírtam a hajmosással kapcsolatos élményeimet, hasonló a helyzet ezzel is a jellegzetes agyagos illatát leszámítva. Talán mintha még jobban tisztítana, csak egyszer szoktam jól átmosni vele a hajam, kétszer csak akkor ha olajos pakolás van a hajamon. Mindkettőt külföldről rendeltem, így kissé költséges, de nekem sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Laurate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Laurate