Najel

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2015. március 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A hűség, báj, szeretet és szépség szimbólumaként a rózsa számtalan jótékony hatással rendelkezik.
A damaszkuszi rózsa kivonata visszaadja a bőr ragyogását. Szabályozza a bőr faggyútermelését, felszívja a felesleges zsírréteget ezáltal csökkenti a pattanásképződési hajlamot.
A rózsás aleppoi szappan a bőrt puhává és ragyogóvá varázsolja.

BReni

2018. március 3.

Imádom!! Természetes rózsa illata van, ami nagy előny a márka többi termékeihez képest. Bőrre és hajra is kiváló! Ajánlom aki samponról szeretne áttérni szappanos hajmosásra, nagyon sok türelem kell hozzá, de ne adjátok fel! Nekem kb. két hónap kellett, mire átállt a hajam. Vékony szálú hajam van, hetente kétszer mosom meg és nincs szükségem ecetes öblítésre (nekem pont attól ragadt és rossz tapintású lelapuló lett), Enélkül is teljesen ki tudom mosni belőle a szappant, a titok hogy nagyon sokáig tincsenként kell átmosni és langyos majd a végén hideg vízzel, így nem marad ragacsos érzetű. Kókuszzsírt használok ápolásnak és vaddisznósörte hajkefét fésüléshez. Sosem volt ilyen szép a hajam mint amióta nem használok sampont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Laurate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Laurate