Najel

Ár:   1170 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Levoliv, Módosítva: 2016. február 12.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

95% bio olívaolaj, 5% babérolaj, 0,001%lúgtartalom a kész termékben.

Arcra, testre, hajra, intim higiéniához, még extra érzékeny bőrre is kiváló. Javallat: érzékeny bőr, allergia, ekcéma, pikkelysömör, (Az ökológiai termesztésből származó szűz olívaolaj táplál és tisztít, a babérolaj ferrőtlenít, megnyugtat. Nem bontja meg a bőr savköpenyét úgy, mint más termékek.

Alkalmas a hajas fejbőr ápolására hajhullás és bőrbetegségek esetén. Ugyanúgy használjuk mint a sampont vagy a tusfürdőt/szappant. Két használat közt hagyjuk megszáradni a szappant. Babák fürdetésére is használható, ám vigyázni kell, szembe ne kerüljön, mert csíp.

Nagyannus

2019. június 23.

Imádom. Csodásan krémes habja van. S már az első hajmosás után is meglepően puha lett tőle a hajam. S, mintha egyre inkább hullámosodna is. A hajmosást is 1-2 nappal ki tudom tolni.🤭

Update: a pozitív csalódás sajnis nem tartott sokáig. :( lassan egy hónapja használom a terméket, s a hajam szörnyen bezsírosodott, kezelhetetlenné vált tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

alcyone

2016. február 1.

Hosszú ideje szemezgettem már ezzel a szappannal, mert nagyon sok helyen dicsérték áldásos hatásait, és mivel érzékeny a bőröm - a téli időszakban különösen - így a nem túl biztató, furcsa szaga ellenére megvettem. Először az okozott fejtörést, hogy hogyan is tudnám ezt az óriási tömböt használni, elsősorban hajmosásra, de végül azzal, hogy több darabra vágtam a tömböt, ez a kérdés megoldódott. A második még mindig az illata volt, amit hosszas szagolgatás után már kezdtem megszokni, de még mindig úgy érzem, hogy egy fura "tiszta" szappan illata van. (Persze az ember lánya hozzá van szokva a természetellenes parfümök illatáradatához, így egy teljesen natúr illat megzavarhatja.) A harmadik dolog, ami nem a megszokott volt, hogy egyáltalán nem habzott és így nehéz volt eltalálni, hogy vajon kellő mennyiséget sikerült a fejbőrömre juttatni, vagy sem. Ennek ellenére sikeresen megmostam vele a hajamat, az illata sem zavart, sőt, a fejemen/hajamon gyorsan megszoktam, el is illant egy idő után. A hajam pedig pihe-puha lett, a kezemen lévő ekcémának is jót tett, a fejbőrömet pedig végre nem vakarom véresre a hülye zsíros korpa miatt.
Ahhoz képest, hogy eddig még csak kétszer használtam, már most látom, hogy nagyon jó vétel volt. Egyelőre mondjuk még nem mondhatom el, hogy ritkábban kellene hajat mosnom, de remélhetőleg idővel ez is beáll és szépen lassan 1-1 napokkal ki tudom tolni majd a következő hajmosás időpontját is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

monamour

2016. január 31.

Nem egy szappant próbáltam már, de ez télleg jó még az ekcémára is! Arcra, testre, hajra használom és mintha nem zsírosodra annyira hamar a hajam. Szóval remek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

Hettita

2015. november 10.

Csoda. Mintha szappanozáskor krémezném is magam. Az illata mennyei, és egyetértek az előttem szólóval: elegáns, fenséges. Semmi hidratáló cucc nem kell mellé, én az arcomra pöttyintek pár csepp sárgabarackmag-olajat, és ezzel megvolnék. Sokáig elég, kb. 4 hónapig. Saját magam által készített szappant használok és ezt. Érdekesség, hogy a feléhez érve barna színe zölddé változik - biztos oda koncentrálódott a másik olaj. Történelmi szappan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

falsestuff

2015. február 1.

Nem habzik túl erősen, vízzel érintkezve meglehetősen könnyen lágyul, ráadásul a mérete / formája egyáltalán nem esik kézre - de ennél jobban ápoló szappannal bevallom, még soha nem volt dolgom (érdemes utánanézni, hogyan készül az aleppói szappan!). A babérolaj illatán nem tudom mit nem lehet szeretni, szerintem a legelegánsabb illat valaha... no, miért is járt annak idején a győzteseknek / uralkodóknak a babérkoszorú...?
Tudván, hogy a babérolaj nagyon drága, ez a szappan ár/érték arányban is szuper, én fejre és testre egyaránt szívesen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

sipocsi

2014. szeptember 19.

9 (!)-es a ph-ja ellentétben a sima pipere 11-es értékével (az indikátor papír szerint). Ma kaptuk meg a szappant, most teszteljük kislányom ekcémás kezén. Neki nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Laurate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Laurate