Best of Beauty 2019

Naked Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandra_kerekes, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Színanyaga 100 százalékban oxidált csillámpala. Nem tartalmaz egyéb töltőanyagot (porított zsírkő, olaj, gyantaszármazékok).

Kiszerelés: 6x1,5 g

Ildie

2016. augusztus 23.

Most az én véleményemhez hozzátartozik, hogy nem vettem meg, mert annyira nem győzött meg, hogy semennyire.

A sztori ott kezdődik, hogy vágytam rá, mint állat, de a 60 USD 6 színért olyan volt, hogy hmm, jobb lenne élőben is lecsekkolni.
Sikerült, az IMATS-en ott voltak. Úgy mentem oda a standjukhoz, hogy 2-3 tornyot megvehetek, de 3-nál többet nem.
Nézem a cuccokat kipakolva és semmi érzést nem váltottak ki belőlem. Egy színesebb tetszett, de a kézfejen nem volt egy különleges a színűk. Nedves ecsettel okésabbak, de nekem csalódás volt. A neten található képek olyan szépek és jók voltak, de a valóságban meg gyenge a dolog.

A torony kiszerelés menőnek tűnt szintén a neten, de a valóságban nem jött be, mert ugye így minden cucc alja tiszta retek lesz, ami aztán megy mindenhova. Nekem nem praktikus.

Így aztán egy hatalmas csalódást éltem meg. Megspóroltam 120-180 USD-ot, ami igen komoly dolog, majd elköltöttem sokkal olcsóbb ásványi szemfestékre, ami sokkal jobban néz ki.

Ennyi lenne az én sztorim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Ennyi lenne az én sztorim.

Anettka

2014. június 26.

Csak egy pigmentem van tőlük, de nagyon szeretem és tervben van a paletta vétel. Gyönyörű fénye van, szemre, arcra is használom. Jól kitalálták az biztos! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

KrémesenSzépAzÉlet

2014. április 6.

Nagyon régóta töretlen lelkesedéssel használom őket, vannak remekül kihasználható paletták, ezért az ára sem olyan vészes. A blogon is láthattok színmintákat, szerintem az igazira érdemes beruházni! A többit elmondták előttem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

szandra_kerekes

2012. augusztus 21.

Annyit hallottam már róluk, hogy (hosszas tűnődés után) megrendeltem ezt a palettát. Féltem kicsit, az ára borsosnak tűnik, de utána átgondoltam mennyit költök rúzsra, körömlakkra, szemhéjpúderre vagy arcpirosítóra.. mivel ez minden az egyben, már nem is vészes az ára. Még soha nem próbáltam pigmenteket, ezért nem volt olyan egyszerű eltalálnom az arányokat, de nem is olyan bonyolult mint gondoltam. A lényeg, hogy eddig nagyon tetszik, bámulatosak a színek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Színezékek: Pigments

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.