Namman Muay

Ár:   2690 Ft és 7490 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   120 ml és 450 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lami1, Módosítva: 2020. március 4.

Ár:   2690 Ft és 7490 Ft
Kiszerelés:   120 ml és 450 ml
Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

• A masszázs olaj ideális az izmok edzés előtti bemelegítéséhez, mint sérülést megelőző óvintézkedés, valamint edzés utáni regenerálódásra is alkalmazható.
  • Az olajnak hűsítő/melegítő hatása van.
  • Könnyen kenhető melegítő masszázs olaj.
  • Ellazítja az izmokat, inakat és ízületeket
  • Segítséget nyújthat a reumás és köszvényes panaszokra.
  • Sportolóknak, vagy nehezebb fizikai munkát végzőknek ideális.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Illatanyagok: Methyl Salicylate, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Limonene, Citronellol, Geraniol

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.