Nanette Lepore

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A 2004-ben debütált parfüm bohém és nőies, mint maga a divatház. Illata maga az ellenálhatatlan kaland.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: vörösáfonya, őszibarack, rózsa

Szívjegyek: narancs, lime, feketeribizli, jázmin

Alapjegyek: ámbra, ibolya, szantálfa

Bélabá

2013. április 15.

Ki látott még ilyen kedves, romantikus kis üvegcsét? :-)
Egy rózsás, áfonyás illat. Az a fajta, amit egy ábrándozó, álmodozó hercegnő típusú lányon tudok legjobban elképzelni. Nekem is van belőle, de mivel kiöregedtem ebből az illatból és hercegnő típus sem vagyok, így csak nagyon ritkán fújok magamra belőle. Talán majd most, hogy itt a tavasz, többször lekerül a polcomról és fittyet hányok a saját véleményemre :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 15.

Ki látott még ilyen kedves, romantikus kis üvegcsét? :-)