Nanette Lepore

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szegfű, mandarin, zöldalma, citrom

Szívjegyek: gardénia, jázmin, gyöngyvirág, rózsa

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, fehér fák, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

edina8

2015. december 14.

Igaz nehez beszerezni es olcso de az illata nagyon nagyon finom es nagyon tartos en is egy kulfoldi oldalrol tudtam beszerezni de annyira imadom rendelek belole meg legalabb 5 db -ot ajanlom mindenkinek hogy probalja ki versenyezhetne barmeik hires parfummel 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.