NANRI

Ár:   14 890 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GabeszKis, Módosítva: 2021. január 18.

Ár:   14 890 Ft
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

"Az Asztaxantin egy a természetben megtalálható karotinoid, amely fellelhető bizonyos algafajokban, pisztrángban, lazacban és különböző rákfélékben. Jótékony tulajdonságai közé tartozik, hogy lassíthatja a bőröregedését, csökkentheti a ráncok kialakulásának esélyét, valamint védelmet nyújthat a káros UV sugarak ellen (fotoaging), melyek a bőr textúrájának romlásához vezetnek.Erős antioxidáns, ennek köszönhetően gyulladáscsökkentő valamint immunválasz fokozó hatással rendelkezik. Javíthatja az emberi arcbőr rugalmasságát, továbbá gátolhatja a bőr túlzott vízvesztését. A bőr mechanikai védelmét az irhában megtalálható szerkezeti fehérje, másnéven a kollagén biztosítja. Legnagyobb mértékben az irharéteget az I-es és III-as típusú kollagén építi fel. Ám a kor előrehaladtával a felhám szerkezetben az I-es típusú kollagén válik dominánssá. Kapszuláink összeállításánál alapos kutatást követően döntöttünk úgy, hogy az Asztaxantint az  I-es típusú kollagénnel kombináljuk.  A kollagén szájon át történő alkalmazása jelentősen növelheti a bőr hidratáltságát Ebből adódóan, hatékony módszernek ígérkezik, hogy a dermában megtalálható fibroblasztokat, melyek a kollagén termelésért felelősek a megfelelő anyagok bevitelével pozitívan befolyásolhatjuk. A kapszuláinkhoz hozzáadott C-vitamin hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez, emellett a normál kollagén képződéshez és ezen keresztül az erek normál állapotának, működésének fenntartásához. A kapszulában megtalálható soron következő összetevőt a P-vitamint – másnéven rutint, évtizedek óta alkalmazzák a gyógyászatban aranyeres és visszeres panaszokra is. Rendszeres alkalmazásával redukálódhat a hajszálértágulatokra való hajlam Ennél fogva, esztétikailag is megőrizhető a bőr szépsége, természetes színe."

GabeszKis

2021. január 7.

Új márka, de nagyon szimpatikus a NANRI kódex, amit a weboldalukon olvastam. És akkor a termékről: NANRI Kollagén C-vitaminnal, Asztaxantinnal és Rutinnal - nincs másik olyan kapszula forgalomban, ahol a kollagént ilyen hatóanyagokkal kombinálják. Legalábbis én sehol nem találtam. Kifejezetten a bőrnek megfelelő kollagént tartalmazza, plusz van benne C-vitamin és Rutin is! Mindegyik hatóanyag erősíti az érfalakat, a bőr szerkezetét, rugalmasságát és ami csak hab a tortán, az immunrendszert is. Az Asztaxantinról azt is olvastam más oldalakon, hogy 6000-szer erősebb antioxidáns mint a C-vitamin.... a csomagolás gyönyörű és az az igazság, hogy ez luxus termék.... A kapszulák nagyon könnyen nyelhetőek. Nincs semmilyen felesleges káros töltelék anyag a kapszulákban a hatóanyagokon kívül, ez számomra alap elvárás ha bármit is beszedek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 7.

Antioxidánsok: Astaxanthin, Rutin, Ascorbic Acid
Hidratálók: Collagen
Vitaminok: Ascorbic Acid

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology