Nanshy

Ár:   12 890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. október 23.

Ár:   12 890 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

7 csodálatos és kiváló minőségű, taklonból készült szemecsetet tartalmazó készlet.

A készlet tartalma:

• ceruza ecset
  • nagy szemhéjárnyaló ecset
  • füstösítő ecset
  • ferde végű tusecset
  • hajlított tusecset
  • nagy füstösítő ecset
  • lapos szemfestő ecset

Fekete és fehér nyéllel is kaphatóak

Nanshy tusecset
Ár: 1800Ft + pk , Eladó: Nabi
Állapot: Új , Helyszín: Fót , fizetés: banki utalás, postán küldöm

szilvia92

2017. április 16.

Nagyon szeretem! Laikuskent amit erzek belole, hogy puha, konnyu vele dolgozni es rajtamarad a festek. Viszont feher es az csak az elso hasznalatig feher.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.