Nanshy

Ár:   21 390 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 21 390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: funcsika, Módosítva: 2017. május 11.

Ár:   21 390 Ft
Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 21 390 Ft

12 arc és szemecsetet tartalmazó készlet, fehér és fekete változatban kapható.

A készlet tartalma:

Ár: 21 390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Lillie

2017. június 12.

Egy kedves Km-es révén jutottam a szetthez. Ránézésre gyönyörűek az ecsetek és pihe puhák. Figyeltem arra,hogy onnan szerezzek be ecsetet, ahol nem tesztelnek állatokon így összességébe nagyon elégedett vagyok vele. Van azonban pár darab ami nem olyan nagy előnye ennek a szettnek. Amik nem váltak be: tusecset (a hegyesvégűeket prefelálom) alapozó ecset (a tömörebb kabuli ecseteket kedvelem erre a célra) amik viszont nagyon beváltak: kontúr ecset ( imádom szépen veszi fel szépen adja vissza a terméket és praktikus formája van) pirosító ecset ( pont jó méret és tökéletes minden szempontból.A szemre való ecsetek is nagyon beváltak. Összességében nekem nagyon megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.