Naobay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2014. október 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A sót és olívaolajat tartalmazó testradírtól bőröd új életre kel. A só eltávolítja az elhalt hámsejteket, az olaj pedig gazdagon hidratál és azonnali védelmet nyújt a megújult bőrnek, melyet könnyen használható textúrájának köszönhetően bársonyosan simává varázsol. Megakadályozza a striák megjelenését.

nori7

2017. szeptember 30.

Egyszerűen imádom! Nem csak, hogy kíméletesen radíroz, de nem szárítja ki a bőröm, utána nincs kellemetlen, feszülő érzés. Ja és emellett még a hajszálerekre, bőrhibákra, narancsbőrre is nagyon jó hatással van, már alig-alig látszanak, egyre szebb a bőröm, persze próbálok tudatosan táplálkozni mellette. Én csak ajánlani tudom, szerintem a legjobb bőrradír!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Trihydroxystearin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, D-Limonene, Geraniol, Linalool