Naobay

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellesmere77, Módosítva: 2019. május 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2 790 Ft

Frissítő tonik permet, zöld teával és gyümölcsökkel dúsítva, a nap minden szakában ragyogó arcbőrt varázsol. Ébredés után feltölti a bőrt, védelmezi és kiegyensúlyozza tisztítás után, fixálja a sminket. Táplálja a bőrt a benne található vitaminokkal, hidratál az alma kivonatnak köszönhetően, az erős antioxidáns tartalmat pedig a kék áfonya biztosítja.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kremcica

2022. január 6.

Nekem fura az illata, vaníliás-gyümölcsös meg még valami. Hatásában nem szerettem, ragacsos lett tőle az arcom és ki is pirosodott de hidratálást nem kaptam. Frissítésre talán jó, de kb ennyi. Valamiért a Detox termékcsaládot nem bírja bőröm, sajnos ezt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

Laura

2021. december 31.

Egy ici-picit csíp de ez miatt azért nem vonok le mert szerintem a zöld tea vagy a gyümik miatt van az meg úgymond nem baj. Szuper jó cucc! Felfrissít totál. Még a férjem is fújkodja. 😂
Sminkre is fújom de nem fixálás céljából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 31.

Sminkre is fújom de nem fixálás céljából.

umpalumpa

2021. augusztus 29.

21.02.05: Érdekes, nekem sok kell belőle a bőrömre, hogy érezzem, kapott valamit. Olyan semmiségnek tűnik első pár fújásra, aztán meg ragadni kezd minden, ami fölé kerül. Vagyis nem szívódik fel, hanem csücsül a képemen. Ez mondjuk hagyján, amíg hideg van, mert ezzel véd egy kicsit. De melegben ez már nem fog bejönni.
Az illata enyhe, de mintha valami művaniliával turbózták volna meg a természetes gyógynövény illatot, ami jobban szeretnék magában.
Az összetevők tetszetősek, ezért is vettem meg bátran.
Na, akkor nekem közepes.
21.08.29. Fél éve van bontva. Nem tudom, hogy megromlott-e vagy csak elege lett a bőrömnek valamelyik összetevőjéből, de rákvörös lettem a legutóbbi alkalommal, mikor jól eláztattam vele az arcomat és egy tiszta, hatóanyag nélküli fátyolmaszkot tettem fel (az a tömörített száraz cucc, amit ha szérumba vagy tonerbe teszel felszívja és szét tudod hajtogatni, majd az arcodra felcsapni). Van nekem normális tonerem is itthon, nem tudom minek szenvedtem vele eddig.
Tehát 1-es és wc illatosításra fogom elfújkálni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Az összetevők tetszetősek, ezért is vettem meg bátran.
Na, akkor nekem közepes.
Tehát 1-es és wc illatosításra fogom elfújkálni :(

Timicat

2021. május 28.

Az illatát nagyon szeretem, a csomagolása nagyon csini, a szóró fej pedig alom! Sokat nem vettem észre az arcomon a használatát követően de ártani nem art az biztos, így amikor eszembe jut hasznalom. Főleg nyáron lehet majd hasznos mert frissíteni tényleg frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

dora.volfli

2021. április 11.

Elégedett vagyok a termékkel, több hónapja használom már. Ugyan csodát nem tett az arcbőrömmel, de kellemes az illata és használat után kevésbé zsírosodik tőle. A permetezője nekem nagyon bevált, gazdaságos, egy fújás elég belőle az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

eheiszki

2021. március 28.

Imádom! Enyhe, púderes illatú, az adagolása szuper. Kellemesen frissítő hatású. Reggel, este hidratáló előtt szoktam használni és néha napközben is ha szükségét érzem. Az árát simán megéri, nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

TheaQueen

2021. február 15.

Egesz szep osszetevok, az adagoloja egy alom, en az illatat is imadom. 2 napja hasznalom, kb ugyan azt a hatast kelti, mint a rozsaviz, amit eddig hasznaltam. Kellemesen frissit, jol működik a szerumok ala, nekem eddig bevalt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

NovaWinter

2021. január 15.

Én nagyon szeretem, rögtön beszívja a bőröm, illata enyhe, talán púderes :) kezem ekcémás, száraz azon is sokat segített végső próbálkozásként. Drágának tartom de sokáig elég úgy is hogy napi többször használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

CeCeDrake

2020. november 1.

Nagyon kedvelem ezt a terméket. Ebben az árkategóriában kiemelkedő ez a fajta porlasztó hatás! Szóval nem spóroltak, minőségi az adagoló.
A permet maga kellemes, tisztítás után viszem fel, hialuron szérum alá tökéletes. Már a sokadikat használom belőle. Külön öröm számomra, hogy könnyen beszerezhető, mivel a márka jelen van már a dm-ben is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

i.napcsi

2020. október 2.

Nagyon kellemes használni és a hatása is,,elképesztő finom porlasztású a pumpája ilyet már régen láttam,ezért nagyon gazdaságos,sokkal lassabban fogy mint amilyenek a szokásaim,a hidratáló hatása lightos de szerintem ez egyértelmű is hiszen nem egy agyonrasűrített,zselésített ,ragacsos tonik,inkább egy frissitő,nyugtató Mist-így tudom a legjobban leírni,szerintem első lépésnek megfelelő,nem tudok rajta mit kritizálni ,nem korszakalkotó de bármikor újravenném mert megbízható!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 2.

Antioxidánsok: Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.