Fuszekli-Tex

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2012. december 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok

Éjjel-nappal kényeztetheti bőrét ezzel a szappannal, amely természetes alapanyagokból, kecsketejből, pálmaolaj, olívaolaj, kókuszzsír és csokoládé hozzadásával készült. Színezék és illatmentes!

Kiszerelés: 100 g

SheaEni

2017. április 1.

Számomra kicsit csalódás volt ez a szappan, finom csoki illatot vártam tőle, de köze sincs a csoki illathoz, sőt... és nem habzik jól. Elhasználom, de nem veszek több szappant ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

anitaanett

2017. március 15.

Én az arcomra használom. Nagyon sokáig elég, nem szárít. Ár-érték arányban megéri. Az "illata" viszont nem tetszik, ezért levonok egy csillagot. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Flower1008

2016. december 13.

Én az arcom tisztítására vettem kifejezetten. A sminket is jól leviszi, viszont nekem eléggé szárítja az arcom. Tudom szokták ajánlani az ilyen növényi olajos szappanokat száraz bőrre, sőt általában hozzáteszik, hogy még utána hidratálni sem kell. Sok embernél biztos, hogy így van, de nekem sajnos szárítja a bőröm, ha nem hidratálom utána tocsogósan, akkor nagyon száraz az arcom. Hidratálással jó mondjuk, de úgy érzem , hogy jobb lenne váltanom arctejre vagy ilyesmire. Egyébként jó szappan, látom sok mindenkinek bevált, és natúr szappanhoz képest az ára is jó. Szóval nem a szappannal van baj, hanem inkább az én nagyon kényes bőrömmel :( úgyhogy nem vonok le pontot...A maradékot testre elhasználom, arra nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

Csibedli

2016. augusztus 11.

Mosószappan illata van, de a látványa elvarázsol. Nagyon kellemes a fürdőzés vele, amolyan igazi kényeztetést jelent a nap végén. Az ára elég jó, főleg a csodás összetételhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Tettix

2015. szeptember 24.

Az összetevők alapján választottam, mert ebben volt a legkevesebb nem odavaló dolog, és nem is csalódtam benne. Tökéletesen bevált, hozza, amit egy natúrszappantól várok, és végre nincs világtól elrugaszkodott ára.
Az egyetlen hátránya, hogy ha valaki sokáig szeret fürdeni, akkor átázik és így viszonylag gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Klara79

2015. április 21.

En a "mozaikos" valtozarabol hasznaltam el tobb darabot, jo kis szappan nem irrital, megeri az arat, eleg lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

enci89

2014. december 10.

Eddig csak a sima kecsketejes változatát használtam vagy a Mannától a Mézeskalács szappant. Gondoltam kipróbálom ezt is..Azt kell, hogy mondjam, hogy ez a legjobb. A sima változata kicsit szárította a bőröm, de ez nem. Nekem nagyon bevált. Az illatával sincs semmi baj, alig van egy kicsi, és azt is csak zuhanyzás közben lehet érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Noncsikaaa

2014. április 13.

Csakis azért vettem meg, mert rengetegen istenítik ezeket a natúr szappanokat, mondván, hogy elfelejthetjük a testápolót és egyebeket! Hát, én nemhogy elfelejtettem, de sírt a bőröm a testápoló után, oly mértékben kiszárította ez a "csodaszer", pedig elhasználtam! Olvastam több helyen, hogy eleinte okozhat száradást meg viszketést, de ez csak a méregtelenítés miatt van. Nekem egy hónap múlva is pikkelyesre száradt a bőröm, szóval köszönöm, de elég a natúr szappanokból! Eszter falusi portékáival teszek még egy legutolsó próbát, de nem fűzök hozzá nagy reményeket. Szerintem marketingfogás az egész, mint a lúgos víz és társai!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Anheszenamon

2014. február 28.

Ez az első olyan natúr szappanom, amit fürdéshez vásároltam. Az illata egyáltalán nem tetszik, az állaga is furcsa vizesen. Nem habzik, inkább olyan "takony" szerűen nyúlik a krémje. (direkt nem habot írok) Amit pozitívumként tudok megemlíteni, hogy fürdés után már nem érződik a kellemetlen furcsa illat és nem szárad ki a bőröm. Valaki írta, hogy hajmosásra is alkalmas. Kipróbáltam, nekem nem jött be. Hosszú, derékig érő hajam van, a töve megtisztult, de máshol olyan, mintha zsírral kenegettem volna. Pedig sokáig öblítettem és használtam ecetes öblítést is. Többet nem használom a hajamra.
Összességében nem rossz szappan, de nem is vagyok elájulva tőle. Még keresem a tökéletes szappant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.

csacskamacska

2013. november 25.

Irgalmatlanul büdös, kellemetlen érzés használni, nekem nem vált be...Kellemes, enyhe csokiillat helyett inkább kakaóporos kecskeszőr szaga van...ha élhetek ilyen képzavarral...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csoki massza.