Napvirág

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mochi, Módosítva: 2018. október 29.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mindennapi ajakápolásra ajánlott ez a natúr, hidegen sajtolt, vitamindús olajokból álló ajakbalzsam, mely lágyan hidratálja az ajkakat.

Méz tartalmának köszönhető magas ásványi anyag és vitamintartalma táplálja az érzékeny bőrt, a magas telítetlen zsírsav és E-vitamin tartalmú dióolaj pedig jó bőrregeneráló tulajdonságokkal rendelkezik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vicky93

2021. május 19.

Vicces, mindig azt hiszem, hogy megtaláltam a tökéletes ajakápolót, de aztán kipróbálok egy újat. Ingyenes szállításhoz kellett volna pár száz forint, gondoltam miért ne, próbáljuk ki. Kétfélét használok, sűrű waxosat és könnyen, gyorsan beszívódó könnyedebb változatot. Ő a waxos.
Az illatát imádom, olyan télies, gyertyás, finom. A tégelyes csomagolás miatt a fürdőszobában leledzik, a bőrápolóim társaságában, reggel és este használom. Nem szárad ki reggelre a szám, és napközben sem kell 10 percenként kenegetni, ami nagy előny. Meglepően sok van benne.
Néhány negatívum: nagyon kemény, nem is tudom, hogy tubusos változatban hogy lehetne felkenni... Így is a körmömmel kell kiszednem egy-egy adagot. Na meg ez a tégely dolog... Így nem túl mobilis, tuti nem lenne a táskalakó ajakbalzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Gabicsek

2021. február 5.

Szeretem a Napvirág kozmetikumokat, de ez az ajakbalzsam, sajnos a kukában végezte. Én már a tégelyes változatát kaptam. Hááát! Az illata, az állaga nagyon nem jött be. Nem is tudtam felkenni. Egy csillagot adok, mert magyar termék, jó összetevőkkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 5.

Babuka

2019. december 6.

Vegyesek az érzéseim... Nekem mindig borzasztó szárazak az ajkaim,főleg télen. A Carmex után megpróbáltam a Napvirág Manufaktúrától ezt a terméket. Az illata nekem nem bejövős,de nem ez volt számomra a lényeg. Egy kicsit nehezebben tudom kenni a számon úgy extrát sem éreztem különösebben mint egy Labellónál . Viszont magyar termék és természetes összetevői vannak. A téli időre visszatérek a Carmexhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Lida74

2019. május 6.

Nekem főleg a téli, hidegebb időben válik be. Viaszosabb és keményebb összetételű, nehezebb felkenni. Viszont használat után olyan érzésem van, mintha egy védőréteggel vonná be a számat. Nem bántja a hideg és nem szárad ki könnyen. Finom narancsos-mézes illata van használatakor. Nekem bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 6.

TheGirl

2019. január 9.

Kellemes illata van. Talán kicsit kemény, ezért nehezebben kenhető. Talán kicsit lehetne zsírosabb, ugyanis olyan érzés, mintha egyáltalán nem lenne semmi az ajkaimon, és én szeretem, ha picit érződik, hogy be van kenve.

Update: Először nagyon tetszett a termék, de azóta többször próbálkoztam a használatával és néhány percnél tovább nem bírtam elviselni az ajkaimon. Nagyon méhviasz illata van, és ha túl sokat kenek fura érzés a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Hidratálók: Honey