Napvirág

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mochi, Módosítva: 2018. október 29.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mindennapi ajakápolásra ajánlott ez a natúr, hidegen sajtolt, vitamindús olajokból álló ajakbalzsam, mely lágyan hidratálja az ajkakat.

Méz tartalmának köszönhető magas ásványi anyag és vitamintartalma táplálja az érzékeny bőrt, a magas telítetlen zsírsav és E-vitamin tartalmú dióolaj pedig jó bőrregeneráló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lida74

2019. május 6.

Nekem főleg a téli, hidegebb időben válik be. Viaszosabb és keményebb összetételű, nehezebb felkenni. Viszont használat után olyan érzésem van, mintha egy védőréteggel vonná be a számat. Nem bántja a hideg és nem szárad ki könnyen. Finom narancsos-mézes illata van használatakor. Nekem bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 6.

TheGirl

2019. január 9.

Kellemes illata van. Talán kicsit kemény, ezért nehezebben kenhető. Talán kicsit lehetne zsírosabb, ugyanis olyan érzés, mintha egyáltalán nem lenne semmi az ajkaimon, és én szeretem, ha picit érződik, hogy be van kenve.

Update: Először nagyon tetszett a termék, de azóta többször próbálkoztam a használatával és néhány percnél tovább nem bírtam elviselni az ajkaimon. Nagyon méhviasz illata van, és ha túl sokat kenek fura érzés a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Hidratálók: Honey