Napvirág

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. november 8.

Kategória:   Szappanok

A mézes-fahéjas natúr szappan bőséges ásványi anyag tartalmánál fogva selymesen simává és bársonyossá varázsolja a bőrt.

Tápláló, bőrlágyító szappan. Mindemellett pedig enyhén antiszeptikus, nyugtató, kellemes illatélményt adó is.

Celia

2020. április 11.

Teljes testre ás arcra használom. Puha bőrt eredményez, az arcomat viszont kicsit szárítja, úgyhogy ez utóbbi miatt csak 4 csillag. Ezt leszámítva nagyon szeretem, nagyon szimpatikusak mind az összetevői, mind az, hogy magyar termék és környezetbarát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Hidratálók: Honey