Napvirág

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wasp, Módosítva: 2021. április 15.

Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bio minősítésű hársfavirág aromavíz, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású különösen a fejbőrre. A hajnak csodálatos fényt kölcsönöz. Kiválóan alkalmas az irritált bőr regenerálására. Szárító hatású alkoholt nem tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

wasp

2021. április 8.

Nem zsírosít, nem nehezít, nem irritál, pedig mosás után, már száraz hajtőre fújtam. Festettszőke, vékonyszálú hajam van, ami borzalmasan gubancolódik és olyan sprőd, mint egy cipőtisztító kefe, néhány fújással ezért a hajvégeken is megpróbálkoztam, és meglepően puha lett tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 8.