Napvirág

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Hajápolás

Hajmosásra készített szilárd sampon készítményünk ricinus olaj tartalmának köszönhetően regenerálja a hajszálak szerkezetét.  Illóolaj tartalma gombaölő, fertőtlenítő hatású. Shikakai gyógynövény összetevője pedig kifejezetten hajnövesztő és hajhullást gátló hatású.

Kiki0526

Korcsoport: < 18
2021. május 16.

Imádom! Kicsit féltem tőle mert elég drága volt, de nekem bejött. Személy szerint nem hullik a hajam tehát erről a részről nem rudok sokat mondani. Majdnem minden megvan benne ami egy jó samponhoz kell: jól habzik, nem irritálja a fejbőrömet és környezet kímélő.Az ár miatt csak 4 csillagot tudok adni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. május 16.

tyutyu

2021. január 9.

Szuper termék. Először próbálok ki szilárd sampont. Már jó ideje szilikonmentes, Varga samponnal mostam a hajam, szerettem is, de elkezdtem hennázni, így olyat kerestem, amiben SLS sincs. Azt kell mondjam, hogy tökéletes!!! Pár szál haj jön ki hajmosáskor (ami természetes) . Fényes, erős a hajam, és mintha jobban nőne, tartása van. Kétszer mosom át vele, ugyanúgy felhabzik, mint a folyékony samponok. Nem vettem észre, hogy hamarabb zsírosodna, 4 naponta kell mosnom ezzel is, igaz, hogy én a balzsamot előtte teszem fel, száraz hajra.
Illata is nagyon finom, narancsos.

Szerintem kitartónak kell lenni ezekkel a természetes cuccokkal, mert eleinte nekem is zsírosodott a hajam, mindentől, ami szilikon, vagy káros anyagmentes, kb. 1 év kellett hozzá, hogy teljesen rendbe jöjjön az "Új-régi" hajam. Most már viszont, nem tudnék visszatérni a korábbi "bolti" samponokhoz. Ezt biztosan megtartom!

Bátran ajánlom hennás hajra is, a színt nem szedi ki, de csodás, fényes tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

Illata is nagyon finom, narancsos.

Bátran ajánlom hennás hajra is, a színt nem szedi ki, de csodás, fényes tőle :)

Jucimano

2020. november 29.

Szeretem a Napvirágos termékeket, a szappanjaikat kifejezetten, de nekem sajnos nem jött be ez a szilárd sampon. Elsősorban a hajhullás ellen vettem, mert mostanában (valószínűleg) hormonális problémák miatt nagyon hullik, de ezen a problémán minimálisan segített csak. Egy hónapig alkalmanként használtam, de nekem iszonyatosan kiszárította a fejbőrömet, másnap annyira viszketett már a fejem, hogy muszáj volt még aznap mással megmosni, hogy elmúljon. Nekem nem is habzott olyan jól, mint más termék.
Könnyen zsírosodó hajam van, ami néha korpás. Több, mint egy éve nem használok semmilyen sampont, (nagyon alkalmanként, ha a fodrász megmossa), előtte és most így utána is a Manna egészséges tincsek samponszappanját használom, amivel mindig nagyon meg voltam elégedve, így nem hiszem hogy ez lett volna a probléma. Lehetséges, hogy balzsammal nem lett volna ez a helyzet, de mivel a samponszappanhoz nekem nem szükséges balzsam, ezért nem szerettem volna ehhez sem használni, hiszen az plusz műanyag.
Hármat adok, mert jó az illata, sokáig elég, így az ár-érték aránya jó, illetve szeretem a márkát és nem szeretnék eltántorítani senkit a kirpóbálástól azért, mert nekem nem jött be. Más termékeit nagyon szeretem, természetes összetevőket tartalmaz, hulladékszegény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Effendigirl

2020. szeptember 27.

Hónapok óta használom, nagyon lassan fogy. Mikor másodjára habosítom a hajamon, már sokkal jobban habzik, és az is pozitívum, hogy nem kell semmivel kiöblíteni. Az Alfaparf Lisse Design Keratinos balzsamját használom mellette, és a kettő olyan jól működik együtt, hogy mostanában többen is mondták, hogy szinte csillog a vékonyszálú, szőke hajam, úgyhogy úgy néz ki, bevált ez a kombináció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Ancu

2020. június 30.

Nagyon bejött. Gyorsan zsírosodó hajam van,hátközépig érő. Nagyon könnyen habzik, és jól kiöblíthető. 1-2 hete használom, így a hajhullásos részét még nem tudom véleményezni. De mint szilárd sampon nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

wd1102

2020. május 23.

Gyorsan zsírosodó hajam pár hónapja elég intenzíven hullik, ugyanakkor sok babahajam is van. Hajgyógyászaton mikroszkópos vizsgálattal kiderült, hogy nagyon durván zsíros a fejbőröm, amitől nem lélegzik, és ettől hullik a hajam. Mondták, hogy nincs sampon, ami ezt a réteget eltávolítaná, de megfelelő hámlasztó kezeléssel orvosolható és fenntartható az eredmény. Hamarosan el is kezdem, bizakodva várom az eredményt.

Na de a termékről: még mielőtt a fentiek kiderültek, vettem meg ezt a szilárd sampont. Samponszappant már használtam, de az nem vált be, korpásodtam és viszketett a fejbőröm tőle. Nagyon megörültem, hogy létezik nem szappan alapú szilárd sampon is, mert nem szeretnék flakonozni, a mesterséges összetevőkről nem is beszélve. Mint írtam, hamar zsírosodik a hajam, kb. 2-3 naponta muszáj megmosnom, azonban ezzel a szilárd samponnal 2 nappal(!) tovább bírja, ami számomra csoda. Rengeteg sampont próbáltam már, olyanokat is, amelyeknél sokan írták, hogy kitolta a hajmosást, de én ezt még soha egyiknél sem tapasztaltam. A hajhullásomat persze nem fékezte meg, de mint mondták, ezen a problémán egy sampon nem tud segíteni nálam, szóval ez nem a termék hibája. Akinek más miatt hullik a haja, talán segíthet ez a termék. Viszont a gyorsan zsírosodó hajra a legjobb sampon, amit valaha használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Isethionate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed

Más néven Shikakai. Az Acacia Concinna egy Indiában élő cserje. Ennek a növénynek a hüvelyét évszázadok óta használják az Ayurvedában, a természetes szaponinoknak és az enyhe pH-nak köszönhetően az indiai nők évszázadok óta használják őket hajtisztító és -kondicionáló szerként. Állítólag erősíti a hajat és képes megszünteti a fejbőr viszketését valamint a korpát is.