Napvirág

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Hajápolás

Hajmosásra készített szilárd sampon készítményünk ricinus olaj tartalmának köszönhetően regenerálja a hajszálak szerkezetét.  Illóolaj tartalma gombaölő, fertőtlenítő hatású. Shikakai gyógynövény összetevője pedig kifejezetten hajnövesztő és hajhullást gátló hatású.

Ancu

2020. június 30.

Nagyon bejött. Gyorsan zsírosodó hajam van,hátközépig érő. Nagyon könnyen habzik, és jól kiöblíthető. 1-2 hete használom, így a hajhullásos részét még nem tudom véleményezni. De mint szilárd sampon nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

wd1102

2020. május 23.

Gyorsan zsírosodó hajam pár hónapja elég intenzíven hullik, ugyanakkor sok babahajam is van. Hajgyógyászaton mikroszkópos vizsgálattal kiderült, hogy nagyon durván zsíros a fejbőröm, amitől nem lélegzik, és ettől hullik a hajam. Mondták, hogy nincs sampon, ami ezt a réteget eltávolítaná, de megfelelő hámlasztó kezeléssel orvosolható és fenntartható az eredmény. Hamarosan el is kezdem, bizakodva várom az eredményt.

Na de a termékről: még mielőtt a fentiek kiderültek, vettem meg ezt a szilárd sampont. Samponszappant már használtam, de az nem vált be, korpásodtam és viszketett a fejbőröm tőle. Nagyon megörültem, hogy létezik nem szappan alapú szilárd sampon is, mert nem szeretnék flakonozni, a mesterséges összetevőkről nem is beszélve. Mint írtam, hamar zsírosodik a hajam, kb. 2-3 naponta muszáj megmosnom, azonban ezzel a szilárd samponnal 2 nappal(!) tovább bírja, ami számomra csoda. Rengeteg sampont próbáltam már, olyanokat is, amelyeknél sokan írták, hogy kitolta a hajmosást, de én ezt még soha egyiknél sem tapasztaltam. A hajhullásomat persze nem fékezte meg, de mint mondták, ezen a problémán egy sampon nem tud segíteni nálam, szóval ez nem a termék hibája. Akinek más miatt hullik a haja, talán segíthet ez a termék. Viszont a gyorsan zsírosodó hajra a legjobb sampon, amit valaha használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Isethionate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed

Más néven Shikakai. Az Acacia Concinna egy Indiában élő cserje. Ennek a növénynek a hüvelyét évszázadok óta használják az Ayurvedában, a természetes szaponinoknak és az enyhe pH-nak köszönhetően az indiai nők évszázadok óta használják őket hajtisztító és -kondicionáló szerként. Állítólag erősíti a hajat és képes megszünteti a fejbőr viszketését valamint a korpát is.