Napvirág

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Zsíros

Hajmosásra készített szilárd sampon készítményünk görögdinnye mag olaj tartalmának köszönhetően egyensúlyba tartja a hajas fejbőr faggyú termelését. Bergamott illóolaj tartalma gombaölő, fertőtlenítő hatású. Porított csalán levél gyógynövény összetevője kifejezetten zsírosodó fejbőr regenerálására alkalmas.

julcso

2021. január 9.

Újítottak ezen a terméken és sajnos nem jó irányba. Az illata erősebb lett, nagyon finom, viszont zsírosítja a hajam, pont ellenkezőleg, mint amit ígér. Nem tetszik az eredmény, lelapul a hajam és a 2. nap végén már meg lehet mosni, pedig azért 3 napot bírt korábban. sajnálom nagyon, így keresni fogok mást :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Faustine

2020. december 9.

Nagyon sajnálom, de nem tudok jót mondani a termékről, pedig nagyon szimpatikus volt ránézésre. Első használat után még elfogadhatónak tűnt, de minél többször használtam, annál csúnyább lett tőle a hajam... Többször kellett hajat mosnom a használata alatt, és hajmosás után sem volt az az érzésem, hogy most mostam hajat... Lehet, hogy csak az én hajammal nem kompatibilis, de annyira nem, hogy ki is dobtam... Az is igaz, hogy nagyon hamar széttört, de ezzel még megbarátkoztam volna, ha teszi a dolgát :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

tric

2020. november 17.

Nem én akartam lenni, aki lehúzza az értékelését ennek a terméknek, de sajnos meg kell tennem.
Mikor megvettem nagyon örömködtem, árban nem is vészes szerintem, ahhoz képest, hogy magyar és természetes. Az első használatkor jó volt, 4-5 napig nem kellett utána hajat mosnom (általában 3 naponta mosok), tetszett, hogy nem hagyott maradékot mint a szappanok, és nem is lapította le a hajamat. A fürdőszobában tárolom, száraz helyen, de éri pára, úgyhogy sajnos nekem is széttörött először csak 2, majd 4, majd egyre kisebb darabokra. Sikerült összegyúrnom, de így valóban nagyon gyorsan fogy...
Ami a tisztítóerejét illeti: nagyon jól tisztít, nekem azonban pont, hogy nem kitolta a hajmosást, hanem szaporította, a 3. napra már borzalmas, tincsekbe álló zsíros hajam van. Most a karantén alatt igyekszem kitolni a mosást, de félek, ennek a samponnak is köze van a gyakorisághoz... : ( Nagyon jó lett volna, ha beválik, alapvetően szeretem ezt a márkát, talán a ricinusosat bepróbálom következőnek, de ez most nem jött be. Pedig olyan szép színe és jó gyógynövény illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

orsesz

2020. október 28.

A használat utáni végeredmény tetszik: puha könnyen kezelhető, fényes a hajam, próbáltam balzsam nélkül is, úgy is hasonlóan jó az eredmény. A fejbőröm is szereti, nem szárít nem az a csikorgós érzés van mint egy samponnál. Tovább nem bírja vele a hajam mint más termékkel, de nem is kell gyakrabban mosni. Az illata számomra kellemesen semleges.
A használat maga viszont nekem macerásabb az eddig használt szilárd samponokhoz képest, az nem lenne gond, hogy nem igazán habzik, mert aki sls mentes termékeket használ, azt ez már nem éri váratlanul, viszont számomra fura ahogy érzem a kis csalánpor szemcséket a hajamon, arról nem is beszélve hogy kb az 4.- 5. használat után széttört 3 darabba, minden további használhatnál további kis apró darabokra esett szét, ami még inkább megnehezíti a használatát, sem kézben sem hajon nem lehet habosítani. Derékig érő hajamat mindig 2x szoktam mosni, de így van hogy 3x is át kell mennem rajta a kisebb darabkákkal.
Az ára szerintem amúgy nem lenne vészes, mert ha nem törne, nem mállana, akkor szerintem egész sokáig kitartana, így viszont már drágállom.
Tipp: talán kis szappanzsákban működhet kis darabkákkal is, de úgy nem próbáltam, mert csak egy van belőle és abban a fürdős szappanom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Peculilyar

2020. október 17.

Nagyon szeretem az illatát. Ilyen dörzsiben habosítom fel, hogy spóroljak vele, mert drágállom egy szappanhoz képes. Mindenesetre az összetevők miatt megéri.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

Deepy

2020. október 10.

Az eddigi legjobb szilárd samponom. Korábban Lush-ot és Nature Boxot használtam, azokat simán lekörözi. Nagyon pici, vékony kiszerelésű, de 4 hónapig használtam, heti kétszer, kétszeri öblítéssel, hosszú hajon. Furcsán zöld színű, de nagyon kellemes vaníliás illatú, nem az a durva gyógynövényes. Én a jól benedvesített hajon szoktam végighúzni néhányszor, majd bemasszírozom a fejbőrbe. Első alkalommal nem habzik annyira, második mosásra viszont jól felhabzik. Sokáig és alaposan szoktam kiöblíteni. Alkalmanként használok utána Hair Food maszkot (a papayásat), de anélkül is szép, csillogó, illatos hajat eredményez. A zsírosodáson is segít, 2 nappal simán lehet tolni vele a hajmosást. Amikor már nagyon elvékonyodik, akkor hajlamos szétesni, így a végén már gyurmázgatni kell. Ezeket pedig a többi Napvirág terméknél is leírtam: natúr, zero-waste és magyar, ami szerintem szintén fontos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Isethionate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed