Napvirág

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wd1102, Módosítva: 2020. december 18.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Dezodorok

"Extra-szűz kókuszolaj bázisa mélyen táplálja és selymessé teszi a bőrt, éppúgy, mint a hozzáadott sheavaj. A szagtalanító hatást a szódabikarbóna-tartalma végzi el. Cink-oxid-tartalma gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatású, védi a bőrt a külső irritációtól, bőrösszehúzó, bőrszárító, sebgyógyító is egyúttal. Bergamott-levendula illata kellemessé teszi használatát. A levendula bőrnyugtató és fertőtlenítő hatása társul a bergamott tonizáló és gombaölő hatásához, mely védi az irritált bőrfelszínt."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lilla16

2021. július 8.

Nekem is nagyon bevált, eddig az Olivia deóit használtam főleg, de azoktól sárgább maradt a bőröm és hosszútávon szárítottak is eléggé. Ennél egyik probléma sincs, az illata rajtam nem olyan tartós, de izzadságszagom estére sincs. A kiszerelés is tetszik, én is körömmel visszafelé szedem ki :D kicsinek tűnik az üveg de egy fél borsónyinál is kevesebb elég, nekem hónapokra elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

wd1102

2020. december 22.

Egy csoda ez a deo. Nálam nem elvárás a tényleges izzadásgátlás, csak az, hogy ne legyen nap végére hörcsögalomszagom. Ezt sajnos a legtöbb mentes deo nem ugorja meg, de ez a kence még este is ugyanolyan illatú, mint amikor felkentem. Az üvegtégelynek is nagyon örülök, a használata pedig nem sokkal komplikáltabb, mint egy hagyományos deójé. Az elején küzdöttem azzal, hogy a körmöm alá ment, de rájöttem, hogy nem ujjbeggyel kell kiszedni a tégelyből, hanem fordítva, visszafelé a körmömmel, így garantáltan nem megy alá. A rajongásom még nagyobb, mióta kipróbáltam az Olivia termékeket, nekik van mindenféle illattal krémdeójuk, de a legtöbb szerintem túlságosan erős és tolakodó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Fényvédők: Zinc Oxide
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed

További info az összetevőről a KM-blogon >>