Napvirág

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothneszbarbi00, Módosítva: 2020. április 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az érett, ráncos bőr számára hatékony frissítő antioxidáns. Simává és üdévé varázsolja az arcbőrt és ezzel megszépíti azt. A fakó, érett arcbőrt újból sugárzóvá teszi és felüdíti.

Illatanyagok: Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.