NARS

Ár:   $59   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6 x 2,95 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zsucci93, Módosítva: 2019. március 12.

Ár:   $59
Kiszerelés:   6 x 2,95 g

Limitált kiadás

6 szatén textúrájú, új árnyalatokat tartalmazó paletta.

zsucci93

2019. április 1.

Mikor megláttam tudtam, hogy kell. Már régóta kerestem egy olyan high-end pirosító palettát, amiben minden szín megvan, és nem kell ezer különféle árnyalatú külön kompaktot tárolnom. A beauty sale blogon sikerült hosszas vadászat után megrendelnem. Valóban szépek a színek, és egyönyörű a csomagolás is. Viszont az biztos, hogy van egy tanulási görbe, míg az ember ráérez hogyan működik a legjobban, mert nagyon furcsa a textúra. Krémesnek hat, de közben inkább baked a formula. Nagyon speciális, hogy milyen ecsettel működik, egyes ecsetekkel az első pár réteg gyakorlatilag szinte láthatatlan az arcon (pedig rendesen beletúrok), de ha megtalálod a megfelelőt egyszerűen csodálatos az eredmény! Először nekem sem sikerült rálelni a megfelelő párosításra, de mióta megvan a tökéletes kombó egyszerűen egy álom a pirosítás midnen reggel :) Főleg azoknak ajánlom, akik nem szeretnek elszállni a pirosító felvitelével, inkább csak egy egészséges kis színt szeretnének felvinni, illetve azoknak, akiknek (mint nekem is) nagyon világos a bőrük, és félnek ezektől az élénkebb színektől :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.