NARS

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0.36 oz   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zsucci93, Módosítva: 2019. június 7.

Ár:   $49
Kiszerelés:   0.36 oz

2018-as limitált kiadás

Hat gazdagon pigmentált szemhéjfesték új árnyalatokban.

zsucci93

2019. június 21.

Ez a paletta egyszerűen fenomenális. Bizalmatlan voltam a színekkel kapcsolatban, aztán mikor leakciózva rátaláltam a kíváncsiság győzött. Első ránézésre nem egy olyan paletta, amivel túl sok színkombinációt tudnál alkotni, látszólag pár szín nem is feltétlenül illik egymáshoz, picit furcsa hatást kelt. (bennem legalábbis) Azonban ha a kezedbe veszed és elkezdesz "játszani" vele egyből más a helyzet. Az egyetlen matt szín benne a téglás/pirosas a felső sor közepén, amit lehet előnynek, de hátránynak is tekinteni. Viszont mindegyik színnel tökéletesen működik csodák csodájára. Ha finom rétegben viszi föl az ember akkor egyáltalán nem hivalkodó, de építhető, és nem utolsó sorban brutálisan szépen eldolgozható minimális energiabefektetéssel. 3 dukromatikus szín is van benne, ami szintén egy hatalmas plusz, nagyon izgalmassá teszi a sminket bármelyik közülük. A lilás szín kicsit csillámos, de simán használható átmenet színként is, és a bal also sarokban megbújó topper szín pedig minden topper álmot valóra vált. Olyan földön túli csillogást varázsol az ember szemére, amilyet még én személy szerint nem tapasztaltam. Összességében nem feltétlenül mindennapi paletta, de gyakran nyúlok utána, ha valahova megyek esténként, és nagyon hamar tudok nagyon szép sminket alkotni vele nagyobb megerőltetés nélkül. Nem bántam meg, hogy megvettem, aki még megtalálja itt-ott és szimpatikus a színvilága bátran csapjon le rá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.