NARS

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nnagy822, Módosítva: 2017. június 22.

Ár:   $39

Limitált kiadás

Természetes hatást biztosító highlighter és kontúr egy stickben.

3 színkombinációban elérhető

Nashuaaa

2020. május 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket, mint minden NARS darabomat. Annyira, hogy kapásból két darabot vettem belőle, mondván, hogy limitált kiadás. A híres Laguna bronzerből ezzel mostmár minden formából van itthon: púder, folyékony, stick. És ez a kedvencem közülük, mivel nagyon pontosan tudom irányítani, hogy hová és mennyit szeretnék belőle, könnyen eldolgozható és mintha kicsit sötétebb is lenne, mint a por vagy liquid testvére, úgyhogy az én bőrszínemhez ideálissbb. A highlighter részével egyedül annyi gondom van, hogy valamiért keményebb, mint a bronzosító, úgyhogy azt kevesebbet használom. Összességében nagyon praktikus, táskába dobható, bárhol, bármikor felvihető, kézzel, ecsettel és blenderrel is szépen eldolgozható és tartós. A bronzer csillámosabb valamivel, mint vártam, de az arcon csak szép ragyogást mutat. Elég kevés kell belőle, így sokáig elég, úgyhogy az egyik darabomat fel is tettem eladásra, hogy ne halmozódjon fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.