NARS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2012. november 16.

Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz

NARS félmatt krémes rúzs.

NARS Velvet Matte Lip Pencil 1,8 g
Ár: 2999 , Eladó: Dlm
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalást követően küldöm a terméket

radinm

2016. december 29.

A véletlen sodorta utamba ezt a csodát, ajándékba kaptam Jungle Red színben. Nem vagyok, illetve már csak nem voltam rúzsos lány. Az ajándékozóm akaratlanul is mélyre taszított abba a bizonyos gödörbe. A rúzs gyönyörű matt vörös, abszolút nem szárítja a szám, tartós, szépen kopik, frissíteni gond nélkül lehet. Csomagolása számomra tökéletes, tetszik a fogása, egyszerű de nagyszerű. Azóta beszereztem három másik vöröskét, de egyik sem előzte meg, még a Guerlain rúzsom se. Nekem Ő a RÚZS!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

Tvylvis

2016. december 4.

Abszolút értem már, hogy a Jungle Red árnyalat miért szerepel nagyon sok "ikonikus vörös rúzs" listán. Fergetegesen jó rúzs, tényleg.
Maga az árnyalat igazi neutrális piros, nincs sem kékes, sem narancsos beütése. Pont emiatt könnyen hordható, vagány szín, mindenféle dívás beütés nélkül. Bármelyik évszakban, bármilyen alkalomra viselhető szerintem, leglábbis én ezt teszem. Ehhez hozzájárul a semi-matt finish is, ami nálam örök kedvenc marad.
Maga a rúzs igen erősen pigmentált és rettentően tartós. Felkenés után picit waxos, ragacsos érzetet hagy (leginkább a MAC Prep & Prime rúzsalapjához tudnám hasonlítani), picit össze is lehet ragasztani az ajkakat. Viszont emiatt valahogy nagyon ragaszkodóan ül a helyén, nem csúszkál sehová. Sokat viseltem már, de a fogamon szerencsére soha sem kötött ki. Ivásnál a poháron valamennyi nyomot hagy, de igen jól bírja, kulturált módon történő evést simán túléli. Ami nálam kritikus pont szokott lenni, hogy hogyan lehet felfrissíteni a rúzst, vagy lehet-e egyáltalán szépen. E téren kiválóra vizsgázott, minden gond nélkül többször is újra fel lehet kenni. Kellemes viselet, engem egyáltalán nem szárít, de tény, hogy nincsenek hisztis ajkaim. A csomagolása nekem kifejezetten bejön, tetszik a NARS megszokott gumis tokja, kifejezetten jól záródik. Nincs mágneses katt, mind az Audacious sorozatnál, viszont az ára is sokkal barátibb. Már nézegetem a Manhunt színt is. Ötös, hatalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

beatrixkerekes

2016. november 16.

tino.hu keresztul rendeltem jungle red arnyalatban es abszolut 5 csillagot erdemel. Egy retegben is gyonyoru fedest es nagyon kellemes kremes texturat biztosit, de ugyanakkor extra tartos. Abszolut megelozi a mac matt ruzsokat amely sajnos az en ajkaimat nagyon szaritotta. Sajnos itthon sztem csak a fenti webaruhazban beszerezheto korlatozott szinvalasztekban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

lauran

2016. november 14.

Igazából azt sem tudom, gyártják-e még a terméket, parfümériákban csak az Audacious vonalat láttam, ezt online vásároltam, Afghan Red árnyalatban. Annyira tetszett az árnyalat a neve, hogy hónapokig néztem különböző bőrszíneken a neten, és mivel ráuntam a kreol bőrömhöz jól passzoló, de szinte mindig ezt viselő lilásvörös árnyalatokra, egy vörösesebb színt láttam tündökölni benne. Most már enyém és a tapasztalatok a következők: az, amire vágytam, inkább piros, mint lila, nálam kissé cseresznyés is, de mivel ott van benne a kékes alap is, nagyon szépen felragyogtatja a képem. Állaga nem annyira krémes, mint ahogyan sok helyen írják, nem csúszik olyan szépen, mint egy EL vagy Armani, és nem is annyira pigmentált, kell neki a két három réteg, de mivel egyrétegben igazán vékony, több rétegben sem kelt túlkent hatást. Igazából ez az egyik legszebben rétegezhető rúzs, amivel eddig dolgom volt. Hat órát simán kitart két rétegben, és evés után is egyenletesen kopik, tehát tartós és nem szárít egyáltalán. Amit hiányolok az a mágneses kattanós tok, sajnos kis műanyagban van. Mivel a termék a lényeg, meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

nora.hajdu91

2016. március 19.

Jungle red árnyalatban szereztem be. A termék maga tökéletes, tartós, szép, matt,de nem szárít, és nem is az a púderesen matt. Ami miatt levontam egy csillagot, az a csomagolás, kisebb, és olcsóbb hatást kelt, is mint az audacious rúzsoké. Bár a termék olcsóbb, én inkább fizetnék picikét többet egy igényesebb és szebb csomagolásért, szerintem megérdemelné. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.