Natasha Denona

Ár:   £60   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   19,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalara, Módosítva: 2020. szeptember 15.

Ár:   £60
Kiszerelés:   19,25 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

15 csillámos és matt nude szemhéjpúdert tartalmazó paletta. Segítségével egyszerűen tudsz egy hétköznapi sminket és alkalmi sminket is összedobni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

EngJudit

Korcsoport: >54
2021. október 7.

Azt el kell mondanom, hogy a Smashbox Cover Shot Punked palettája ugyanolyan jó minőségű festékeket tartalmaz (ha nem jobbakat!), mint a ND Glam, és a színei is hidegebbek, lilás-barnás-szürkések, a fényes színek is gyönyörűek! Fogalmam sincs, hogy egyes sminkekért miért lelkesednek annyira az influenszerek, másokról meg nem beszélnek. Azért vettem meg a Smashbox palettát, hogy ne vágyakozzam a Glam után, de nem jött be, mert végül megvettem ezt is. :-) Utólag már tudom, hogy a Smashbox paletta számomra jobb, de azért ez sem rossz, nálam megüti az 5*-ot.

A palettával elkészített sminkek nagyon elegánsak és minőségiek, bár hozzáteszem, hogy nem nagyon különböznek :-(. A matt színek minden smink esetében ugyanazok, és a fényesek sem túl eltérőek. Nekem szemhéjalappal tartósnak mondhatók. Ha valaki egy mindennapi sminkek elkészítésére alkalmas palettát szeretne, és csakis a neutrális színeket kedveli, annak ez jó befektetés, bár szerintem egy kissé túlárazott termékről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 7.

RuzsnyomNiki

2021. július 27.

Látom nagyon megoszlanak a vélemények, én viszont azok táborát erősítem, aki imádja. Nem mondom, hogy én vagyok az, aki minden márkás palettát kipróbált, de viszonylag sok drága palettával rendelkezem. (Hiszem azt, hogy szemhéjpúder palettából megéri drágábbat venni.) Számomra egy tökéletes hétköznapi paletta. Gyönyörűséges sminkek készíthetők vele, tökéletesen satírozható, a színek pigmentáltak, a fényes színeket sem kell nedves ecsettel felvinni ahhoz, hogy ki lehessen belőlük hozni a maximumot. Nyilván mivel nem egy színes paletta, így nem készíthető belőle ezer variáció, de melyik natúr palettából készíthető? :) Van benne rózsaszín, pezsgő, ezüst, szürkés és barnás színek, így szerintem egyáltalán nem unalmas. Természetesen mivel sötét színek is vannak benne, így egy füstösebb alkalmi smink is készíthető vele. Számomra nagyon megérte a befektetést, nekem nagyon bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

lolliheya

2021. július 16.

Hű. Wao.
Nagyon különleges kis paletta ez, ránézésre azt mondaná az ember, hogy miféle fakó, rideg színek ezek, de amint elkezdesz vele sminkelni, kiderült, hogy egy nagyon jól átgondolt és tökéletes palettáról van szó.
Igyekszem különlegesebb alkalmakra használni, hogy megmaradjon a varázsa, amikor előveszem.
Hétköznapokra a mini és a sima 5-ös palettákat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Hű. Wao.
Hétköznapokra a mini és a sima 5-ös palettákat használom.

danyadi77

2021. május 29.

Csatlakozom a csalódottak táborához. Pedig olvastam az itteni negatív véleményeket, de mégis megrendeltem, annyira szerettem volna szeretni.
1. bármilyen (minőségi) szemhéjalapot használok, eltűnik ("felszívódik") rólam 1-2 óra után az egész
2. színek jól néznek ki a palettában, de felvive némelyek nem nagyon különböznek, mondhatni hiába ennyi szín, unalmas
3. mindez horror árért

Nem tudom, ND promo videóiban hogy hozzák létre azokat a szép look-okat, de én a közelében sem járok,pedig nem vagyok már sem kezdő, sem béna, azt hiszem. Némi kísérletezéssel sikerült eredményt elérni, de a tartóssága akkor is csapnivaló.

Talán a csomagolása pozitívum, masszív, de nem túl nehéz, tükrös. Állítólag kivehetők a színek.

Szumma szummárom, soha többet nem veszek Natasha Denona terméket, ezt sikerült elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 29.

3. mindez horror árért

maow

2021. május 19.

Évek óta ez az első paletta, ami felkeltette a figyelmemet, mert ez végre nem a szokásos narancsos-vöröses, meleg barna árnyalatokból álló paletta, hanem többnyire inkább neutrális-hidegebb tónusok vannak benne. A minősége kiemelkedő, zongorázni lehet a különbséget a Too Faced Chocolate Bar palettámhoz képest: a szemhéjpúderek pigmentáltabbak, sokkal könnyebben satírozhatóak, ráadásul ebben a palettában nincsenek olyan árnyalatok, amik gyengébben muzsikálnának, illetve az is szuper, hogy minden árnyalatot ki tudok használni, nincs olyan szín, amit még elképzelni sem tudnék magamon. Akár visszafogottabb, természetes sminket, akár füstösebb, alkalmibbat is lehet vele készíteni. A tartósságára sem lehet panasz, bár én mindig használok primert, mert elég zsíros a szemhéjam, és enélkül minden festék összeül néhány óra után a mélyítővonalamban. Egyetlen negatív dolgot tudok felhozni, az pedig az, hogy valamennyire potyog, ezért ha ez a palettát használom, akkor előbb a szemsminkemet csinálom meg, és csak utána alapozok/korrektorozok, de számomra ez nem probléma. Még egy jó tanács: a csillámos árnyalatokat érdemes ujjal felvinni, mert úgy eszméletlen pigmentáltak. Amióta megvan, más palettához nem nyúlok, számomra abszolút megérte a borsos ára ellenére, a legnagyobb kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Fodora96

2021. április 13.

Ez a paletta egy álom. Egyszerű, hétköznapi, munkába/iskolába járós sminkekhez tökéletes, de a sötétebb árnyalatoknak köszönhetően esti/alkalmai sminkeket is lehet készíteni. Tény, nem egy szivárvány színű paletta, de aki a visszafogottabb színeket kedveli, az imádni fogja. A formula hibátlan, mire kettőt pislogsz, eldolgoztad a festéket. Nem olcsó, de számomra maximálisan megérte az árát. Ha egyszer kipróbálod, utána nem lesz kedved drogériás palettákat venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

zsucci93

2021. április 1.

Nagyon vártam már ezt a palettát, és az első adandó alkalommal le is csaptam rá... majd pár hónap múlva vegyes érzelmekkel végül meg is váltam tőle. Szép, pigmentált, de nem az, amit vártam. A matt színek gyönyörűen eldolgozhatók, de nekem hiányzott még pár matt szín, amikkel igazán játszani lehetett volna. Személy szerint inkább azokkal szeretek variálni, valahogy ha ezzel a palettával sminkeltem, sokszor nagyon hasonló eredményt értem el, hiába használtam különböző csillámos színeket. Plusz nem szeretek a külső v-be csillámos színt tenni. Szóval emiatt nem voltunk kompatibilisek. Egyébként nagyon könnyen lehetett dolgozni a színekkel, jó minőségű paletta, a csillámos színei is selymesek,és nem túl kihívóak, nem lesz tőle a szemhéj texturált, de nem lett mégsem az én kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

vinetta

2021. február 5.

Összességében szeretem,és nem bánom,hogy megvettem,de azért nem tökéletes.Pl:
Nincs benne matt fehér.
Pár szín majdnem egyforma.
Nincs normális szemöldök csontra való szín.(mind túl sötét).
Úgy gondolom,hogy egy ekkora nagy palettának ezeket tartalmaznia kellene..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 5.

Összességében szeretem,és nem bánom,hogy megvettem,de azért nem tökéletes.Pl:
Nincs benne matt fehér.
Pár szín majdnem egyforma.
Nincs normális szemöldök csontra való szín.(mind túl sötét).
Úgy gondolom,hogy egy ekkora nagy palettának ezeket tartalmaznia kellene..

Dina72

2021. január 17.

Sajnálattal olvasom hogy másnak is hatalmas csalódás ez a paletta.Nem gondoltam volna hogy egy 60 fontba kerülő paletta ennyire nem működik.Teljesen mindegy melyik alapot használom,konkrétan mire kilépek a házból eltűnik a szememről a smink,a 3000ft-os I Heart Revolution meg kibír egy egész estés programot ugyan azzal az alappal.Ráadásul ez potyog rendesen és mintha nem tapadna meg a szemhéjamon sem.Ha valamit sikerül mégis felkennem,"olcsó"smink kinézete van,nem szép az eredmény.Rengeteg palettám van és egyiknél sem tapasztaltam ezt.Ha valaki hasonló szín összeállításra vágyik szerintem inkább ABH Sultry-t válassza.Nem értem a nagy felhajtást körülötte,ennél jobb minőségű és olcsóbb paletták is vannak a piacon.Sajnos nálam nem működik a N Denona formula.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 17.

Lencseee

2021. január 16.

Szamomra borzasztoan nagy csalodas. Ket szemhejalappal probaltam, de mindkettonel erosen kopott napkozben. Es lehet azt mondani, hogy probalkozzak meg harmadik alappal is, de szamomra ket probalkozas utan elfogadhatatlan, hogy az alappal hozzam ki belole a minoseget/hosszantartodsagot, ha egy Tilbury, vagy Jeffree Star ezt barmivel kepes nyujtani. Ar ertek aranyban sajnos nekem ez a tavalyi ev csalodasa a marka egy masik palettajaval egyutt. Pedig csodas a szinkombo. 3at probaltam ebbol a kiadasbol, egy sem jott be. Es ennyi eleg is volt, hogy befejezzem a probalkozast. Ha azt nezzuk, hogy az ara 60 gbp, meg ez a 3 csillag is tulzottan pozitiv ertekeles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearate
Színezékek: Zinc Stearate