Natuderm Botanics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

evi_iv

2014. augusztus 19.

Nagyon szeretem!
Istenien bársonyossá varázsolja a bőrömet,már a második üvegcsémmel fogyasztom.
Tusolás után nedves bőrre kenve kiválló,száraz bőrőn azért tömény, lassan szívódi be.
Kipróbáltam az arcom masszázsához is,abszolúlt nem lett pattanásos a bőröm,semmi kiütés ,csak hihetetlenül puha bőr másnap!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Nagyon szeretem!
Istenien bársonyossá varázsolja a bőrömet,már a második üvegcsémmel fogyasztom.

Luca33

2013. december 11.

Leárazva vettem, kiárusításon a dm-ben, féláron.
Zuhanyzás után használom, mert a kolis víz nagyon fertőtlenítős, és kész terror a bőrömnek. Nekem ennél modernebb csomagolású van, azzal a pumpával egyet nyomok a tenyeremre, összedörzsölöm, és a két alsó lábszáramra kb elég is.
Két hónapja használom, és nagyon jó!! Kellemes sima állag, szolid illat, jól el lehet dolgozni, és még az én pattanásos bőrömön sem ront (persze figyelek a mennyiségre).
Fele áron nagyon megérte, amúgy drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Leárazva vettem, kiárusításon a dm-ben, féláron.
Fele áron nagyon megérte, amúgy drágállom.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol