Natur Tanya

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorikem, Módosítva: 2016. október 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kézmíves Magyar termék, természetes összetevőkkel, tejszínhabkönnyű krémhatással!

Ne nyomkodd, ne piszkáld! Mosakodj ezzel a szappannal, hogy végleg leszámolhass velük. A krémes, fehér kecsketejbe aktív szenet kevertünk, ami a fokozott faggyúmirigy-működésű zsíros, vagy kevert bőr legjobb ápolója. A kecsketej és az aktív szén vízzel tölti fel a bőrsejteket, és egymást erősítve győzi le a bőr tisztátlanságait, fénytelenségét, hámlását és feszülését, mely tulajdonságok a kevert és zsíros bőr sajátjai. Szappanunk fekete, mint az ördög, de a hatása angyali: tiszta és makulátlan leszel tőle!

Kecsketejből, olívaolajból, pálmaolajból, kókuszolajból, ricinusolajból, édes mandulaolajból, BIO Ghanai finomítatlan Shea vajból, búzacsíra olajból, és aktív szénpor, illetve fehér tea illatolaj hozzáadásával készült szerves szappan.

Jenniii92

2018. január 9.

Én reggel és este használom. Reggel csak gyorsan megmosom vele az arcomat, este pedig fent hagyom addig, amíg meg nem szárad, miután húzni kezdi a bőrömet lemosom. Féltem tőle, hogy büdös lesz a kecsketej miatt, de szinte nem is érezni rajta, csak akkor, ha sokáig hagyom magamon, akkor is elenyésző és nem szagos. Összességében nekem bejött, jól habzik, sokáig elég, jót tesz a zsíros bőrömnek. Nyilván a pattanások kialakulását nem előzi meg. Egyetlen negatívuma, hogy fekete foltot hagy maga után. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

clairenoctuelle

2017. július 14.

Jelenleg a kedvenc fekete szappanom: nagyon szépen megszabadít az elhalt hámsejtektől, anélkül hogy túlszárítaná az arcbőröm, mint más szappanok. Konjac szivaccsal használom, így nagyon gazdaságos. Használat előtt félbe vágtam, hogy ne ázzon szét az egész a szappantartóban. A csomagolása nagyon cuki és maga a szappan amellett hogy igen hatásos, fekete szappantartóban még rendkívül dekoratív is a fürdőszobapolcon, akár egy Woody Allen filmben ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

simple

2017. június 9.

Nagyon finom illata van, és jól habzik. Kellemes vele arcot mosni. Azonban a hatását tekintve nem vagyok elégedett, ugyanúgy zsíros maradt a bőröm, és ugyanúgy kijönnek rajtam pattanások, semmivel sem lett tisztább, szebb a bőröm. Kicsit még szárít is. Bármilyen arclemosó tud ennyit, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Sweet Almondate
Tisztítószerek: Sodium Palmate/ Cocoate / Palm Kernelate, Sodium Olivate, Sodium Sweet Almondate
Színezékek: Charcoal Powder

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.