Natur Tanya

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A 100%-os olaj, meleg-sokk nélkül, eredeti termőhelyén feldolgozva, adalékanyagok felhasználása nélkül készül, melynek köszönhetően a hatóanyagok lenyűgöző sokaságát tartalmazza, ami belsőleg fogyasztva vagy külsőleg alkalmazva is rendkívül értékessé teszi.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

yokkoa

2021. március 25.

Nagyon szeretem, a férjemtől kaptam ajándékba. Bár drágább, mint a legtöbb, tiszta argán olaj, nekem nagy bizalomra ad okot, hogy bensőleg is fogyasztható. Szerintem ez elég jó garancia a tisztaságára. Az íze nem épp a kedvencem, de "kibírom" (nem vészes egyáltalán) cserébe a jótékony hatásáért. Egyébként nagyon lassan fogy, kevés elég belőle mindenhez. Hajvégápolónak először magában használtam, de hogy tovább tartson, egy kis spricniben kevertem kókuszolajjal és squalane-nal. Ez a keverék sminklemosónak is kiváló, és a dupla lemosás első lépéseként is elsőosztályú. Ha valami rosszat is kell róla mondani: a cseppentője nem a kedvencem, többször kicsavarodott már a kupakjából. Illetve az sem0 tetszik annyira, hogy nem üveg, hanem műanyag a flakon. De ezek szerintem elhanyagolhatóak. Arcra 3 nagyon pici cseppet oszlatok el még a hidratálóm előtt. Érdekes módon így még jobban cuppantja befelé a krémeket a bőröm. Hogy nem komedogén, arról nem vagyok 100%-ig meggyőződve, így ebben a formában nem merem napi szinten használni... de ezektől eltekintve szuper termék, mindenkinek nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil