Natur Tanya

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A 100%-os olaj, meleg-sokk nélkül, eredeti termőhelyén feldolgozva, adalékanyagok felhasználása nélkül készül, melynek köszönhetően a hatóanyagok lenyűgöző sokaságát tartalmazza, ami belsőleg fogyasztva vagy külsőleg alkalmazva is rendkívül értékessé teszi.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

viragi

2023. január 12.

Először a csipkebogyómag olaját használtam a márkának, utána jött ez. Naponta használom nappalra, a tonik után vizes kézzel 3-4 cseppet viszek fel arcra-nyakra-dekoltázsra és vizes kézzel átmasszírozom a területet, majd jön a krém illetve naptej. Nincs illata, jól beszívódik, nem okoz pattanásokat. Én ősszel kezdtem használni, még most télen is csak a felénél tartok, de én szoktam kézre illetve testre is kenni. Felbontás után hűtőben tartom. A csipkebogyómag olaj is bejött, ez is jó, de nem tudok a kettő között jelentős különbséget hatásban észrevenni, de az agánolaj 2-3x drágább, mint a csipkebogyós. Talán annyi, h ez színtelenebb és szagtalanabb a másiknál. Plussz öröm, hogy hidegen sajtolt és magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 12.

yokkoa

2021. március 25.

Nagyon szeretem, a férjemtől kaptam ajándékba. Bár drágább, mint a legtöbb, tiszta argán olaj, nekem nagy bizalomra ad okot, hogy bensőleg is fogyasztható. Szerintem ez elég jó garancia a tisztaságára. Az íze nem épp a kedvencem, de "kibírom" (nem vészes egyáltalán) cserébe a jótékony hatásáért. Egyébként nagyon lassan fogy, kevés elég belőle mindenhez. Hajvégápolónak először magában használtam, de hogy tovább tartson, egy kis spricniben kevertem kókuszolajjal és squalane-nal. Ez a keverék sminklemosónak is kiváló, és a dupla lemosás első lépéseként is elsőosztályú. Ha valami rosszat is kell róla mondani: a cseppentője nem a kedvencem, többször kicsavarodott már a kupakjából. Illetve az sem0 tetszik annyira, hogy nem üveg, hanem műanyag a flakon. De ezek szerintem elhanyagolhatóak. Arcra 3 nagyon pici cseppet oszlatok el még a hidratálóm előtt. Érdekes módon így még jobban cuppantja befelé a krémeket a bőröm. Hogy nem komedogén, arról nem vagyok 100%-ig meggyőződve, így ebben a formában nem merem napi szinten használni... de ezektől eltekintve szuper termék, mindenkinek nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.