Natur Tanya

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A 100%-os olaj, meleg-sokk nélkül, eredeti termőhelyén feldolgozva, adalékanyagok felhasználása nélkül készül, melynek köszönhetően a hatóanyagok lenyűgöző sokaságát tartalmazza, ami belsőleg fogyasztva vagy külsőleg alkalmazva is rendkívül értékessé teszi.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil